Jump to content

Evanescence


Kakashi

Recommended Posts

Pa verovatno je mislio na Paul-a, i onaj malo rap deo 'out of this sight, i can't believe i coudn't see...' Ali u pitanju je samo jedna pesma! Tacno je da malo vuce na nu-metal, ali to je bio glavni marketinski potez, po mom misljenju, jer su to izbacili kao prvi singl. Ostale pesme se ne mogu porediti sa Bring me to life! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chula sam njihove stvari,i imam album Fallen u kompu.Generalno..hmm....ok ...... Bring me to life je vrlo marketinshki potez i vrl omi se ne dopada,ali to niej bitno...dopada mi se pesma "Hello"....

Inache ,eto..ok su.......

 

p.s. ne znam nekako mi nisu bash rock?!Nisam expert,ne bih znala u koju vrstu da strpam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno bash me boli za kreature koje cine taj bend musik29.gif,meni je njihova muzika sasvim OK...i ona pesma sa Sether feat. Amy Lee - Broken (sa soundtracka za Punisher) je bruka dobra!!!!Cak mi je bolja od svih njihovih,mada ne mnogo bolja.

Mada mi se ne svidja spot za pesmu "Everybody's fool" koja mi je bila najjaca jedno vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nadam se da ce tako i biti. Ma najave idu skoro godinu dana...sve je u pripremi, pisu se tekstovi itd. ali nema nista konkretno. no.gif Mogli su bar da objave neki singl u pauzi...cisto da nam malo zagolicaju mastu...

@ Zodiac girl - obozavam Missing...tako je tuzna... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E konacno sam preslusala Fallen...aj' da kazem i ja par reci o bendu...

Dakle, nista novo, nista specijalno ne donose kao pojava... Imam utisak da od celokupnog benda jedino vokal vredi icon_da.gif Da ne budem prestroga, ima nekoliko dobrih momenata, recimo - Everybody's Fool, Imaginary, My Immortal... ali celokupan utisak je deja vu icon_da.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To svi kazu a po najavi bi trebao da bude manje komercijalan od Fallen-a...

Ben Moody je uveo tu komercijalu, Amy je to skoro izjavila.

 

Novi album ce da bude malo vise sexy, Amy je i to skoro izjavila...i nece biti puno ponavljanja refrena.Rekla je da ce raditi ono sto oni zele a ne ono sto im izdavacka kuca kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam onaj jedan njihov album i nemam pojma nisu nishta posebno jedino mi se mnogo svidja ona balada My Immortal, ona pesma sa rap deonicom je pukeface.gif ..i shto kaze mladen bilo bi lepo da ubace neki konkretniji guitar solo icon_da.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tici je uvek nick marko tica mhihi.gif

 

anyway....gledam DVD Anywhere but home over and over, and over again, super je odradjen ali ne moze sminka da nadoknadi propuste, nazalost

Nisu bas najbolje izveli Anywhere But Home.Nisam bas zadovoljna...

 

Jel neko slusao "One" u izvodjenju Amy Lee?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Bas, bas odavno, trazeci lyrics za neke njihove pesme sa Origin-a, naletela sam na 'You' ali je pisalo da nema lyrics jer je Amy zahtevala da se ukloni sa svakog sajta...jer je to najintimnija pesma koju je ikada napisala i snimila. Danas sam skinula i pesmu i lyrics...definitivno je najtuznija...emotivnija i od 'Hello'... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evanescence - You

 

The words have been drained from this pencil

Sweet words that I want to give you

And I cant sleep, I need to tell you... goodnight

 

When we’re together I feel perfect

When I’m pulled away from you I fall apart

All that you say is sacred to me

Your eyes are so blue, I can’t look away as we lay in the stillness

You whisper to me, "Amy, marry me, promise you’ll stay with me..."

Oh you don’t have to ask me, you know you’re all that I live for

You know I’d die just to hold you, stay with you

Somehow I’ll show you that you are my night sky

I’ve always been right behind you

Now I’ll always be right beside you

 

So many nights I’ve cried myself to sleep

Now that you love me I love myself

I never thought I would say that

I never thought there’d be you.

 

Jos jedna njihova balada... icon_sad.gif Rechi kao rechi mozda i nisu nesto posebno, ali za nju imaju veliki znacaj... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...