Jump to content

Enslaved


Ravendark

Recommended Posts

Sad kad sam malo bolje prelsušao izdanje mogu reći da se gotovo odmah prve dve pesme izdvajaju. Poslednja je isto tako jako dobro, a i numera ''The Beacon'' trebaće ovo još da se preslušava a upravo sam u fazi pisanja recenzije.

Jbg, stvaro mi je žao, ali mislio sam da Vam je Grave (Sloba) već odavno reka'o. To što mi (Metal Sound) imamo i po nekoliko meseci izdanja to naravno ne smememo nikom da damo (čak ni da čuje). Takav nam je deo ''deala'' sa istim tim velikim kućama, zato sa druge strane ''uživamo'' sve veću podršku od strane ''major companija''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad sam malo bolje prelsušao izdanje mogu reći da se gotovo odmah prve dve pesme izdvajaju. Poslednja je isto tako jako dobro, a i numera ''The Beacon'' trebaće ovo još da se preslušava a upravo sam u fazi pisanja recenzije.

Jbg, stvaro mi je žao, ali mislio sam da Vam je Grave (Sloba) već odavno reka'o. To što mi (Metal Sound) imamo i po nekoliko meseci izdanja to naravno ne smememo nikom da damo (čak ni da čuje). Takav nam je deo ''deala'' sa istim tim velikim kućama, zato sa druge strane ''uživamo'' sve veću podršku od strane ''major companija''.

 

 

 

Pises recenziju, a nisi lepo ni preslusao album? Na stranu sto si nepismen i kad koristis engleski i srpski (ajd ovo i nije toliko strasno, jer ti zine nije na maternjem jeziku), ali kad se vec busas da si neki novinarcic i da imas neki sajt koji "sve vise uziva podrsku", onda se barem potrudi da ti tekstovi ne izgledaju kao da ih je pisao Milojko Pantic.

Edited by The Carver
  • Upvote 13
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu šta da se razdvaja, svi ti fajlovi su watermarkovani, tj. obeleženi (vodeni žig za zvučne fajlove, bukvalno) i ako to procuri na net oni tako mogu da vide ko je to pustio u promet i najebeš kao blesav.

Sećam se kada je italijanski novinar zamalo najebao kada je procureo In Sorte Diaboli sa njegovim žigom, a on nije ni skinuo promo. Zato više to ne posmatram kao ozbiljnu zaštitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je jedinstven slučaj da su se zajebali. Zato su npr. Converge uništili karijeru onom liku što je leak-ovako njihov poslednji album. Nisu ga čak ni tužili, prosto su objavili ko je i apelovali na sve bendove i izdavače da prekinu saradnju sa njim - ćao, zdravo, vidimo se.

 

Da jbt, već smo viđali ovde slučajeve da se zamalo išlo na robiju zbog toga. :haha:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utisak posle prva 2 slušanja kao i uvek sa Enslaved - oduvan sam. Ne znam kako im uspeva da drže ovako visok kvalitet godinama ali uspeva im.

Realno, bolji je od predhodnog albuma...

Edited by Despot!
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...