Jump to content

Najbolja srpska metal pesma!!!


ba+a.

Recommended Posts

Teca mi je svirao u Bjesovima...

 

 

 

Onda si sigurno upucen u njihov rad i diskografiju. Znam da nema veze sa ovom temom, ali moram reci za ove mladje da su Bjesovi tokom devedesetih pravili nezaboravne koncerte sirom Srbije...

Edited by the charmed one

Share this post


Link to post
Share on other sites

shtono neko reche, mozda nisu mJetal ali:

 

Bjesovi - Ime

Bjesovi - Vreme je

Bjesovi - Ona te...voli

Bjesovi - Gavran

Bjesovi - Vracam se dole

Bjesovi - Sve sto vidim i sve sto znam

Bjesovi - Dar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo ali pesma Draconica "Heavenly Constructed" (mislim da se tako zove...a i pise icon_smile.gif ) me je ostavila bez texta ....usrao sam se kada sam je cuo....i to ne zavrsena verzija pesme (dzitre,bass i banj..)...Jebanje mame mamine ...

Zvala se Heaven Deconstruced, ali je ime promenjeno u "this time there would be no witnesses"... I brzha je i nadrkanija nego prva verzija koju si chuo...Videcjemo kako cje se ljudima svideti kada album izadje icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako u svom korenu, ovo pitanje/tema je besmisleno!

 

Vec godinama unazad svetska, a samim tim i srpska metal scena, je KRAJNJE NESRECNO isprofilisana (heavy, thrash, black, death, grind, doom, gothic...).

 

Kako onda moze da se odredi "najbolja srpska metal pesma" i cije bi to misljenje bilo vazece ???

 

Ako je ovo jedna od onih tema, da vidimo ko sta misli, zna se da tamo neki thrasher voli neku domacu thrash pesmu, a tamo neki blacker najvise voli neku domacu black pesmu... Ako se zna ko je ko na forumu, besmisleno je upitkivati i puniti forum temama i postovima za koje se vec zna odgovor! Isto to vazi i za "Najbolji srpski metal bubnjar, gitarista, basista, klavijaturista...".

Svi seru nesto o "Let the metal flow", a ovamo pricamo medjusobno svako iz svog coskica.

 

Dajte, bre ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...