Jump to content

Najbolja srpska metal pesma!!!


ba+a.

Recommended Posts

Meni je ova vise prirasla k'srcu :). Umbra je naravno kult, a moj favorit je takodje Into The Mirror i Blue Tomb.

Zivo me zanima kakvi ce utisci da budu oko novog albuma. A posebno na pesme :

Ime i Krv, i na pesmu Zavet !

Daj da cujem preliminarno, pa cu odmah da ti kazem svoje misljenje. :)

 

Underdath - Deadly Vises

Space Eater - Space Eater

Through Art - The Void I Belong To

Vidi, ima jos neko ko deli moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je to do jaja kad cenis svoju pesmu kao najbolju... :rockdevil: To mora da je uticaj iz Smedereva :) :)

A sad ce da mi brisu post :)

Kakvo Smederevo, daleko bilo! Izvini, pravio sam je bas onako kako ja volim, pogodio sam svoj ukus 100%, normalno je da ce mi biti omiljena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo Smederevo, daleko bilo! Izvini, pravio sam je bas onako kako ja volim, pogodio sam svoj ukus 100%, normalno je da ce mi biti omiljena!

 

Pa reci "omiljena" nije isto sto reci i "najbolja". A tema je najbolja pesma. Mada sve teme "naj" su same po sebi besmislene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam u kom kontekstu pominjete Smederevce kao samo-hvalisavce, ali dobro.

 

Naj-metal pesma...Pa, Divlje Jagode -"Metalni radnici", naravno!! :D Bar zbog naslova!! :bigblue:

Od novijih metal snaga, Magma ima do jaja i vrlo originalne stvari, Space Eater-Space Eater, Rain Delay ima jednu stvar na koju otkinem, bice na drugom albumu. Ne znam kako se zove, zezali smo da je jedan deo kao iz Otpisanih. Ma, jebem li ga....

 

Warrior Of Ice- "Odlazak u grad" je Chorbina stvar. Ako si znao, tj. da si bio irochan, sorry!!! Onda neka bude informacija za one koji ne znaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

SATANIC WEBMASTER - Kroz nesrecne dimenzije

Da, taj bend zaista obećava. Pravo otkrovljenje, ali po meni je isto tako dobra i pesma

''Ucveljene Slonice Bede i Očaja''-to je ona pesma koja počinje stihom ''majko nadoj' me mlekom tame...'' :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ovako iz glavitja:

 

Wolf's Hunger - "Field Of The Blackbirds" (mozda meni i najbolja srBska metal pesma), "Greater Serbia"

M.A.D./Goya - "Divizija Piva", "Cekic u Glavu"

Pero Defformero - "Srca Tvoga Plam", "Drugog joj Slika Viri iz Novcanika"

Amon Din - "Umbra", "Nebeska Srbija"

All My Sins - "In The Apocalyptic Dream She Arrives" (valjda "Morana" danas, jebem li ga)

Roki Vulovic - Pavlovica Cuprija (cist thrash/progressive, ko ne veruje, nek proveri!)

Anal Mravojed - "Anal Barbecue", "Naked Goxy And The Big Pile Of Shit", "Axis of Anal" (suvislo je pisati da je u ovom slucaju svaka pesma malo savrsenstvo, al' ove su mi nekako najblize srcu)

 

Ima tu verovatno jos par stvari od Acroholia-e, Bombardera, Posmrtne Liturgije, Amadeus Benda kojih trenutno ne mogu da se setim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...