Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

Imam problema sa nalazenjem ok ekipe za igranje a ne zelim da idem u klub u zmaj jovinoj, pa me interesuje ako hocete da napravimo neku ekipu ozbiljnih igraca, naravno ja ne bih da budem gmaz nego igrac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu budem GM za dzabe, ali je kljucni problem u tome sto se vi nikada necete dogovoriti tj. vecina iskusnijih igraca ce hteti da igra evil likove, pa onda nece biti onih good za klanje i taakoo...Skupite ekipu, ja mogu da igram i da DM-ujem nije mi problem mada trenutno Dm-ujem frp od 11 ( :ne: 11?!?) igraca, tako da bi tu bilo jos problema...Kako bi se odlucili ko bi igrao a ko ne???Aj prvo da skupimo ekipu, a za DMa cemo lako... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidjaju mi se ovi novi gmazovi sto placaju po 100 din igracima da im vode avanture (zar ste tolko losi) biggrin.gifsmile.gifbiggrin.gifsmile.gif

 

Ja bi svakako igrao good lika malo me mrzi da ubijam neduznu decu i spaljujem sela, koljem zene... ja sam ipak defender u dusi!!!!!!!!

 

Tu si upravu storm aj prvo da sakupimo ekipu od 5-6 clanova i da igramo biggrin.gif

 

Nadam se da ces mi ispuniti moj san da kada stignem do 9-10 levela sagradim zamak (jos nijedan gmaz do sada to nije hteo da mi dozvoli sad.gif ) Osim ako se ne odlucim da budem lopina :wink:

 

 

E da i postoji jedan stalan problem, prostor za session-e kod mene nikada ne moze matorci su mi kreteni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, kod mene nije stvar u dobrim i loshim likovima...meni je svejedno. Ali bih preferirao CP, nego Fantasy...Fantasy vishe smorio. Dajte malo Colonial Marines i tako ti radovi...Naravno i Predatori su dobrodoshli. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi biste igrali a niko nece da GMuje :-)

 

Ja sam DM-ovao, ali nikad vise. Bilo je ludo i nezaboravno. Provedem nekoliko sati spremajuci avanturu a onda dodju ljudi i kazu da su izgubili sheet, ili umoce sheet u kafu i tome slicno. Kad konacno pocnemo mene pitaju koje skill-ove imaju i tako. Sve u svemu puno srece svakom ko se prihvati tog posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, jeste to malo zeznuto ali kad je GM vec dosta vodio onda to i nije toliko problem, njemu i sama pricha nije neki problem. Sve vazi od njega, on je taj koji treba da zainteresuje igrache i da i bodri, dobrim ili loshim stvarima. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ima nas dosta samo da se organizujemo (naravno posle prijemnog sad.gif )... Storm je si i dalje zainteresovan da DM-ujes?? Samo ko sada da igra ima nas sto koji hocemo da igramo malo je previse za gmaza da nas trpi sve :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo maloprije bih na nekom forumu i nadjoh link za ovaj.E bas mi je drago da ima ljudi zainteresiranih za dnd.

Ako ko hoce da DM-uje neka mi se javi na pm da mogu poslat par knjiga(koje god trebaju osim novog monster manuala).Ako vam on treba nadjite nekoga na ovom forumu:http:www.lminfo.hr/phpBB2

P.S.

Playeri iskoristite svog DM-a...CARPE DM je slavna izreka svakog playera :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista se ti ne brini.Poslacu ti ja na mejl rule bookove,novele(ako ti trebaju),handbookove(sta ti god treba).Cak imam i rijecnik pojedinih rasa(granatika i sve ostalo :mrgreen: ).

Samo reci je li igrate po 3 ediciji?Ako cete po 3 imam sve.A i bolja je od 2.Preporucujem.

A ako si zainteresiran za DM-ovanje uradi ono sto i ja radim svojim playerima.

Pocetak avanture:

Ja:Djeco,danas vam Dm nije dobro...

Ekipa:Ako je DM Bog,mi smo ateisti :x

:mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rado bi ja izmisljao magije ali posle nekog vremena nestane mi ideja jednostavno. Emocije mogu da im izmanipulisem lako, vec smo igrali ali bez magijskih heroja samo warriori i rangeri sto je morate priznati dosadno. A i nije mi problem da smislim celu pricu, tako da uglavno nema rupa, a i igraci mi nisu jos dovoljno inventivni da naprave sami rupu u prici i miniraju mi trud. A vodim ih po sistemu kazna - nagrada jednostavno

 

Igramo AD&D 2 SE, ali nameravam da se presaltam na 3!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...