Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

Ja veoma chesto vodim kampanje mez spellcaster-a i nije dosadno.

 

Dobro je i pravilo: shto manje pravila to bolje, zato ne prelazi na III-ku ako ne morash (igrachi poznaju samo trojku) ali uvek zadrzi apsolutnu kntrolu nad deshavanjima (ne dozvoli da autori knjiga vladaju igrom koju vodish).

 

probaj da izvedesh da klase nastaju u zavisnosti od toga shta svaki igrach radi (nekromanser sa backstabom i walk silently biggrin.gif ) odlichan trip.

 

Ja sam izbacio chak i expirience biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja poenta je: ne dozvoliti smaranje glupostima koje moze sprechiti prichu i njene efekte da se razvijaju.

zashto bih ja uzivao u borbi koja oduzima 50% vremena za igranje i za vreme koje ja kontrolishem svaki svoj okret obrvom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidjaju klase ovakve kakve su, minimalna odstupanja su korektna. Bez exp-a to vise nije to, posto mojim igracima je to cesto jedini motiv da urade nesto kako treba, inace bi svima puko aligment posle 2 sata igranja (pobili sve zivo oko sebe pa i sebe)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebi Cyber... Sta? Vozim kola, motore i futuristicke konjske zaprege i pucam iz cyber luka is strele? xa xa xa

 

Predator - da li si nekada bio DM - malo ti je zajebano ako napravis kampanju radis danima smisljajuci mogucnosti, kljucne NPC-ove i onda neko ko je CE okrene ti sve naglavacke i dodje ti da se ubije zbog utrosenog vremena... Pazi nije lose kada se kampanja vodi iz glave gmaza ali to je opet fuck za gmaza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebi Cyber... Sta? Vozim kola, motore i futuristicke konjske zaprege i pucam iz cyber luka is strele? xa xa xa

 

Predator - da li si nekada bio DM - malo ti je zajebano ako napravis kampanju radis danima smisljajuci mogucnosti, kljucne NPC-ove i onda neko ko je CE okrene ti sve naglavacke i dodje ti da se ubije zbog utrosenog vremena... Pazi nije lose kada se kampanja vodi iz glave gmaza ali to je opet fuck za gmaza

upravo o tome govorim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da a ja sam baja sa two hendarom ili drow ranger i kurc*** se okolo po svetu i spasavam device od zmajeva ili shta ja znam...

sa CP imash vishe osecaja prilikom igre zato shto je blizi... nash zhta je dozvoljeno shta nije (vishe manje)... pogotovo ako igrash blisku buducnost

ne kazem da je fantasy losh... daleko od toga... ali meni je CP ipak za nijansu bolji (surpraised to see me mister Anderson)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako pravish avanturu koja lichi na Andersenove bajke morash da se smorish smile.gif

 

Ako ukljuchish mitoloshku velichanstvenost, nema zezanja.

 

Moji igrachi su obichno samo ljudi...

Dvorfovi i ostala sranja su izmishljeni za uproshcavanje gradje karaktera. Vala, nece moci :twisted:

 

A i kako u potpunosti da se uzivish u jebenog gotovo besmrtnog elfa?

(ili josh gore u halflinga ili gnoma)

 

ovde je half-elf daleko najzahvalniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...