Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

To je do Dm-a..sta on kaze...Valjda ce napravit mix,dnd i jos nesto.

Btw i meni su drow najdrazi :wink:

Bas sam prije nekih mjesec dana upala u dobru kampanju,cak je po nama lik napisao knjigu...Ali nas ubi matrona kao zadnje levate jer smo zaboravili racunat bless koji je klerk bacio u fajtu :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebi Cyber... Sta? Vozim kola, motore i futuristicke konjske zaprege i pucam iz cyber luka is strele? xa xa xa

 

Predator - da li si nekada bio DM - malo ti je zajebano ako napravis kampanju radis danima smisljajuci mogucnosti, kljucne NPC-ove i onda neko ko je CE okrene ti sve naglavacke i dodje ti da se ubije zbog utrosenog vremena... Pazi nije lose kada se kampanja vodi iz glave gmaza ali to je opet fuck za gmaza

Vozim kola, motore i futuristichke shtagod?....haha, eto nekreativnog pogleda na igru. Zashto bih uopshte morao da budem chovek?...Kako bi bilo malo da se ubace Predatori i Alieni u sistem pa malo AVP sistem? Mislim treba biti kreativan...Odgovor: Ne ja nisam bio DM i ne nameravam, ima za to ljudi a ti ako ti je CP problem ili osmishljavanje fleksibilne kampanje onda prepusti isto drugima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemas frke za te predatore i sl. ja vise volim da igram fantasy i to je to (mada ni western nije los, cak smo se jednom smorili pa smo igrali Power Rangers FRP - e to je bilo ludilo biggrin.gif )

 

CP i prepustam drugima, a ja ti kazem iz perspektive gmaza koji hoce da ima dobru osvnovu za kampanju kako lako CE likovi sjebu sve i posle moras sto godina da balansiras da ti igraci budu zadovoljni i jos da i sam budes zadovoljan vodeci kampanju kako sam zelis...

A razume i tvoju perspektivu jel smatram da dobar gmaz ne moze biti to ako nije dobar igrac istovremeno (samo sam ja los gmaz u sustini :oops: , ali smatram da sam dobar igrac :mrgreen: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam vec odlucio da ne vodim vise, bar dok se ovi moji igraci ne nakupe exp-a u realnom zivotu, zato mi i sada treba DM i normalni suigraci.

A i zanimljivije mi je kad sam igrac mogu da budem mocni fighter koji vodi ovce sa sobom, ili plese balet na trgu da bi impresionirao debelu konobaricu ne bi li slucajno se ogrebao za besplatno prenociste (stekam za nove tapiserije u mojoj sobi trofeja biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh heh, ja preferiram jedan fini lov na Alien-e...sa josh par Yautja Elder-a...kad krene invazija a ima se samo whist blade. :roll: Ima tu toliko inovacija i modova igre da nijedan GM pa chak ni najbolji na svetu ne moze da osmisli i da ostvari sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je bolji osecaj kada mi drijada da 7 kvestova koje ako ispunim dace mi da je kresnem.

E da moj ortak je pomocu unlimited wish-a otisao u CP i dovukao neki opaki cyber laser rifle i s obzirom da je glup ko jelena karleusa (mislim int. mu je 6 pa nije znao da savlada pusku :ne: ) ubio je grifina, i posle je bilo kuku i lele sa grifinovim drustvom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je tesko skupiti pravu ekipu za AD&D. Veoma sam u tome neiskusan jer nisam imao mnogo prilike da igram. Ako treba nekom neiskusan igrac nek mi se obrati! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja bi rado igrao sam bilo kim ko namerava a ozbiljno igra, mislim da ne podjebava non-stop da ne zajebava svakog ko ima neku smeliju i inventivniju ideju zato sto mnogo sere, i pre svega da ne zajebava gmaza do popizdenja istog. (osim ako nije human/blejara - klasa koja dobija exp sto DM vise popizdi :twisted: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...