Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

Pa bas mi i nije jasno, sta ono kao fazon vodi Luka Skywalkera, Hana Solo-a ili Leju, Darta Vejdera i sl. i onda idem pucam iz lasera i tako to... mislim jel kao Cyber Punk pa je avantura tj. prica iz SW ili nesto drugo???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas mi i nije jasno, sta ono kao fazon vodi Luka Skywalkera, Hana Solo-a ili Leju, Darta Vejdera i sl. i onda idem pucam iz lasera i tako to... mislim jel kao Cyber Punk pa je avantura tj. prica iz SW ili nesto drugo???

 

Nisu Luke, Han, Leia i Darth jedinstveni. Zavisno od vremena u kome igraš, može biti još mnogo takvih likova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovaj moram primetiti da je ova tema skroz skrenula sa svog prvobitnog puta... i sta na kraju bi, kao okupljamo ekipu??? :mrgreen: Stvarno evo vec je kraj skole, meni je upis za dvadeset dana, mogli bi polako da planiramo da napravimo nesto, ako i dalje hocete, da se dogovorimo kada kako gde pa da rollamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih i ja da igram D&D 3rd, kazhite ko je DM, kad se igra i gde se igra.. Pretpostavljam da necemo da se skupimo do jula, pa mogu da kazhem da cu igrati.. Ako me pustite..

 

Par predloga oko organizacije..

1. Odredite ko ce biti GM

2. Neka GM zakazhe datum, mesto i vreme da se skupimo i da lepo kreiramo likove.

3. Kad se budemo skupili, dogovoricemo se kad cemo rollati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se jel ima dobrovoljaca za GM-a??? Ko sto sam rekao ranije ja i dalje imam rupe u pravilima tako da cu mozda malo nervirati zato sto ne znam neke basic stvari ali brzo ucim, lako pamtim... a i ne treba mnogo objasnjavati te osnovne stvari

 

Opet imam jedan problem ja pred kraj jula palim u Spaniju i ne vracam se do kraja avgusta tako da ce nam valjda 25 dana biti dovoljno da se izigramo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mozes jedija vodit.To je samo taj svijet,radnja se desava u to vrijeme(zavisi od DM-a).Da,pucaas iz blastera,light saber-i,fazoni.Nije lose.

 

e pa ja sechem vene na SW nisam znao da ima sistem, ajde to da igramo !!!!!

inache, naravno da ne treba voditi poznate likove iz filma vec prosto biti u tom svetu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde da igramo nesto, bilo sta, samo da je ne budem DM i to je to...

Brat ti je doneo sve to i ti nisi uspeo nikoga da nalozis da igra

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sto meni nije neko doneo sve to!!!!!!! sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mozes jedija vodit.To je samo taj svijet,radnja se desava u to vrijeme(zavisi od DM-a).Da,pucaas iz blastera,light saber-i,fazoni.Nije lose.

 

e pa ja sechem vene na SW nisam znao da ima sistem, ajde to da igramo !!!!!

inache, naravno da ne treba voditi poznate likove iz filma vec prosto biti u tom svetu ...

Pitaj njih dole.Nek nabave par rule bookova i nek igraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...