Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

  • 4 months later...
Guest Vlad Cepesh

Jel se josh neko osvrce na ovu temu?? :ph34r:

 

Jel se nekome pika frp? Ja sam relativno iskusan GM/DM, kako god hocete.

 

Recimo prica bi bila alternativna istorija u srbiji. Zamislite da nismo uspeli da zbacimo slobu sa vlasti i da je marko nastavio ochevim koracima, 50 godina u buducnosti naravno. Alijansa je popizdela i odlucila zbog neciljnog bombardovanja i ne odustajanja vlade od velike shabanske stolice da rokne hemisko oruzije na bg i vecim mestima po srbiji.

 

Nakon velikih explozija neocekivani sindromi su poceli da se pojavljuju, ljudi zarazeni su postali polu zivi zombiji i shacica ljudi ( vas igraca ) je nekim slucajem prezivelo. Huligan, Plavusha, Haker/metalac, i strebercina sada trebaju da prezive i da pobegnu iz srbije :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Da li postoji neki DM zainteresovan da vodi DnD, ima nas 4,5 a ortaka je smorilo da bude vishe dm , posto je dm vec 5 godina hoce i on covek da se igra :P

Iz bga naravno O.O , imamo mesto gde bi igrali frpove, dm ce imati besplatno pice i grickalice xD

 

Neko zainteresovan, neka se javi na PM ili na mail [email protected]

tnx pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Aco , Bane se desava sa Dnd'om jel imamo DM-a i sta vam je sa face-om ne mogu da nadjem nikoga od vas cak ni Bokija... javite sta se desava i posaljte mi vas brojeve meni je riknuo ekran na mobilnom tako da nemojte da mi saljete sms jel ne mogu da ih procitam .. Peca

 

 

Igramo u subotu... Pocinje drugi deo nase epske borbe :) Nadam se da ti je javio Bojan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...