Jump to content

AD&D ekipa


Recommended Posts

Zapravo DM ne poznaje trecu ediciju uopshte, jedini moj kontakt s'njom je bio kad sam gledao ortaka koji igra Baldurs Gate 2...

 

Ali dobra vest je da ja pochinjem da je igram od negde 10. oktobra, tako da kad malo udjem u problematiku, mozemo da transponujemo likove iz 2.

 

Za skills & powers valjda treba poseban sheet, tako da ti Sullene budi dobar pa ga nadji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskopao sam ja sinoc jedan. Ustvari, to je neki .pdf fajl u kojem je i shit i jos neke gluposti (mrzelo me da citam). Ono na sta sam obratio paznju su statovi koji su podeljeni na podstatove, tako da bi trebalo da je to to. Mogu da posaljem ostalima, pa ako to ipak nije ono sto nam treba da trazim dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

YO , Volfe , a sto ne probas da im vodis konverziju ???

(naravno prvo je malo sredis...)

 

 

Neeeee, dovoljne su mi ove dve konverzije koje vodim...

 

 

Boysha, bicu ja u 45. u petak popodne, pa ti reci kad ti odgovara i gde...

 

 

Inache obaveshtenje za sve, DM vam je prosh'o godinu, tako da mozemo da pochnemo od sledece nedelje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast DMu! (Go, Go, You're our man, if you can't do it noone... will!)

Jedno pitanje DMu - ti si, bese, igrao vec ovo sa skills i powers? A kakve ste sheetove tad koristili?

 

Sto se knjiga tice, imam ja papirne verzije PHBa i DMGa za drugu ediciju i ako bas moram, mogao bih da ih nosim (posto su malo masivnije, pa mi se to bas ne vuce). Ali samo ako bas moram. smile.gif

Sto se sledece nedelje tice - pa i meni krece skolica od sutra, tako da cu i ja od sledece nedelje malo cesce biti u bgdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache, ne znam koje smo shitove koristili, znam samo da su bili loshi jer sam ja u jednoj svesci pisao karakteristike mojih likova poshto na shitovima nije bilo sve shto treba... Najbolje bi bilo da ih sami napravimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No-can-do. Ja sam rek'o da necu da vodim vise od 5 likova. Ljudi se dosadjuju dok chekaju svoj red za igru, teze haosu, i ja bih to radije izbegao. Ako neko odustane, on moze da se prikljuchi...

 

boysha, poshalji mi broj fona ili na e-mail ili na pp da se dogovorimo za razmenu slichica biggrin.gif

 

 

Nego ljudi jeste li dobili raspored predavanja? Kad vam odgovara sledece nedelje, shto se mene tice moze bilo koji dan (osim srede) posle 16...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...