Jump to content

Najbolji Rock Pevac


darkonet

Recommended Posts

Nisam gledao prethodne strane, ali da li se neko setio Roberta Planta? To je čovek koji ne sme biti zaboravljen, po meni uz Fredija najjači pevač! Da li je neko spomenuo Dan McCafferty - ja (Nazareth)? Meni je recimo on moćan. Od domaćih mi je lično najdraži Gale iz Kerbera.

 

Edited by ThePowerhead

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Prince O.D.

 

Axl je jedan od najboljih pevaca. Da imas pojma sa pevanjem umeo bi da prepoznas kvalitete. Mozda ga ti ne gotivish, ali poslushaj Appetite, ono je glas. Lik ne samo da ima autentican glas nego ima i znanje. Na primer, nacin na koji seta glas gore dole po notama i to sto osecas snagu i na najvishoj noti. Kad ima u pevanju dugacke note na O ili na A, osecas kako mu je grlo otvoreno i osecas snagu glasa.

Ako ocete da postujete na temi "Najbolji Rock Pevac", pishite ko je po vama najbolji, a ako ocete da ocenjujete necije pevanje, moracete da budete malo strucniji, cisto da ne bi nervirali samo jedni druge glupim opaskama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...sto je dokazao na FM tribute-u :)

 

Pa iskreno, ne secam se kako je tacno zvuchao. Znam da nisam imao nikakve zamerke kad sam cuo, ali nisam ni bio bas van sebe. Svidja mi se sto mu je glas onako puknut pa zvuchi ko kad bi debeli crnja bluzer imao visok glas. :)

 

Inace, ako te zanimaju zivi snimci, poslushaj Live Era. Tu mu na dosta pesama glas razbija kako dobro zvuchi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Coverdale tek nema tehniku. On na jacinu sve izvlaci. Jeste da ima super glas i nista nije losiji zato sto nema tehniku, ali to da li neko ima ili nema tehniku ne moze da bude necije misljenje. Ili je ima ili ne. Zato da ne ulzimo u to. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od stranih pevaca to su: Ian Gillan,Fred Mercury, Phil Collins,Axel,Dio,Glen Danzig,Iggy Pop i Lou Reed.

Od domacih:Bora Djordjevic (sa pocetka pevacke karijere),Djordje David,Tifa,Dado Topic,Milan Mladenovic, Dzoni Stulic i Cipi.

 

Izvinjavam se, Freddy Mercury.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...