Jump to content

Najbolji Rock Pevac


darkonet

Recommended Posts

Da ne bude zabune,ja stvarno volim Azru,ali....Džoni Štulić najbolji rock pevač? :rolleyes:

Mislim,uz dužno poštovanje,stavljanje Džonija i Bore u isti koš sa Čipijem,Tifom i Dadom Topićem-kada o pevačkim kvalitetima govorimo, je van pameti.

I Alen Islamović JESTE dobar pevač....bez obzira na narodnjačke izlete.

 

Al,dobro,to je sve stvar ukusa(relativno) i mnogi su subjektivni....ne znam na osnovu čega to procenjujete,jel na osnovu tehnike ili autentičnosti glasa?

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je taj Alen Islamović dno dna...i više od toga...pa to je stvarnooo očajno... :icon_ne: ...Pa zvuči kao da ima opstipaciju...

Alen Islamovic je sisetina komercijalna ali cinjenica je da covek ima lep glas.Nekako drugaciji ali dobar.I na koncertu Bijelog Dugmeta jedino je on po meni otpevao onako kako treba,pa tek Bebek a Tifa nek se rokne odma.

 

Alen Islamovic,Gale,Djordje David...

 

Djordje David je pozer.

Ja sam samo stavio svoje favorite. Meni su najbolji i najdrazi. Da zaboravio sam i Viktoriju od nasih. Ako smemo da ubacimo i pevacice.

Ko je be Viktorija covece? :udri::udri::udri::udri::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DJORDJEVIC NEMANJAAAAA!!!! :D

 

A, hvala, hvala. :):pivopije:

 

Samo se nadam da si to misljenje gradio po snimcima sa MySpacea i sa nashis svirki po BGu, jerbo one dve sa 202kom stvarno nisu valjale ni malo sto se tiche vokala. Bar se meni tako cini. Em ne cujem sam sebe, em sam na onoj prvoj bio bolestan. Treba da idemo 18. u Vrsac, a Djiga kaze da ce da nose i svoj monitoring tako da cu valjda moci ljudski da se chujem. :)

 

Pozzz.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, hvala, hvala. :):pivopije:

 

Samo se nadam da si to misljenje gradio po snimcima sa MySpacea i sa nashis svirki po BGu, jerbo one dve sa 202kom stvarno nisu valjale ni malo sto se tiche vokala. Bar se meni tako cini. Em ne cujem sam sebe, em sam na onoj prvoj bio bolestan. Treba da idemo 18. u Vrsac, a Djiga kaze da ce da nose i svoj monitoring tako da cu valjda moci ljudski da se chujem. :)

 

Pozzz.....

 

Ma ne jedi govana... :D Djiga isto jede govana... Svi jedu govana... :D

 

Salim se... taj monitoring ti nece bog zna sta pomoci... naravno mislim na 202-ojkine monitore... nekvalitet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...