Jump to content

Najbolji Rock Pevac


darkonet

Recommended Posts

Guest kUdtiHaEX

Ja se ne slazem da je Bruce Dickinson rock pevac (molim bez flame-a). Svejedno, Ian Gillian i pevac Rainbowa (cijeg imena nikako da se sada setim) su najbolji pevaci rock 'n roll-a. I tu mislim da nema mnogo dileme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eric Bloom iz Blue Oyster Cult ima dosta dobar glas biggrin.gifa: ...

 

 

Zbog ovoga imas gajbu Pepsija od mene... Ako vise volis pivo - moze i to! biggrin.gifa: :mrgreen:smile.gif

 

E, Vilke, Vilke, pa znao si valjda da volim BOC? 8O

I moze, sasvim odgovara ponuda gajbe piva biggrin.gif

Radujem se oktobru smile.gif

Nemoj samo posle da se pravis da se ne secas obecanja tongue.gif

 

Nisam znao da volis BOC! Taman sad imam od koga da slapam diskove!!! tongue.gif:mrgreen: Dobices tu gajbu, ali samo da je ja ne nosim... ipak sam Crnogorac! biggrin.gifa: smile.gif Ne, necu se praviti da se ne sjecam obecanja, vec cu se praviti da si ti luda i da izmisljas stvari, kao npr. ovu da sam ti ja obecao gajbu piva! Svasta od tebe, Jeco!!! smile.giftongue.gifsmile.gif:mrgreen:tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

 

   

 

 

Eric Bloom iz Blue Oyster Cult ima dosta dobar glas  :da:  ...  

 

 

 

Zbog ovoga imas gajbu Pepsija od mene... Ako vise volis pivo - moze i to! biggrin.gifa: :mrgreen:smile.gif

 

 

E, Vilke, Vilke, pa znao si valjda da volim BOC? 8O

I moze, sasvim odgovara ponuda gajbe piva biggrin.gif

Radujem se oktobru smile.gif

Nemoj samo posle da se pravis da se ne secas obecanja tongue.gif

 

 

Nisam znao da volis BOC! Taman sad imam od koga da slapam diskove!!! tongue.gif:mrgreen: Dobices tu gajbu, ali samo da je ja ne nosim... ipak sam Crnogorac! biggrin.gifa: smile.gif Ne, necu se praviti da se ne sjecam obecanja, vec cu se praviti da si ti luda i da izmisljas stvari, kao npr. ovu da sam ti ja obecao gajbu piva! Svasta od tebe, Jeco!!! smile.giftongue.gifsmile.gif:mrgreen:tongue.gif

 

E, Bojke, svasta ti ne znas o meni (ali zato ja znam svasta o tebi, kao i ona jadna sobarica tongue.gif ) :wink:

Nisam neki narociti fan, imam jedan Best Of, nesto sto mi je keva jos ranije pustala i to je to. Svakako su bend za postovanje, pogotovu sto je Bruce sa njima ucio o muzici smile.gifsmile.gifsmile.gif

Samo probaj da me napravis ludom pa ces zavrsiti ko tvoja ortakinja tongue.gif a gajbu neces iz onog pizdinca nositi, kupicemo je ovde biggrin.gifa: biggrin.gifa: tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmm... Bojke?! Jos jedan nadimak u mojoj bogatoj kolekciji. Dobro je, samo dok me ne zovete Willy... Sto bi rekli americki klinci: Willy is a girls name! :mrgreen:smile.gif

 

Sobarica je samo pogresno protumacila stvari. Ja sam posten djetic! Ne dirati u cojstvo i junastvo!!! Je l' to onaj best of gdje je Bruce producent??? Zove se, cini mi se, "Don't Fear The Reaper"... Ispravi me ako grijesim!

 

Hmmmm... Jeco duso, nisi dobro! Kakva gajba?! tongue.gifsmile.giftongue.gif 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ti Jeca dusa dodje... tongue.gif

Bojke, sine, junace moj sa planine, ti posten djetic nikako nisi tongue.gif:wink:smile.gif

Jeste, upravo na taj Best Of mislim. Kako si samo znao? Ko ti je rekao? tongue.gif

Pronasla sam jos par njihovih Golden tj Best Of cdova na kojima je Bruce producent (nije isti cd, vec sa drugacijim pesmama, tj 90% je isto) biggrin.gifa:

Ljubi te Jeca u tu pametnu glavicu koja ce meni da donese gajbu piva sa planine Durmitor. Ili Lovcen? Sa koje li si? :?

:wink:biggrin.gifa: :roll: tongue.gifsmile.gifbiggrin.gif:wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...