Jump to content

Bal-Sagoth


Predator

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Danas sam odnekle izvukao narezan Starfire Burning... koji potiče još iz mog tinejdžerskog doba i perida otkrivanja metala. Stavih disk da obrnem i vidim da li će mi se svideti danas više nego tada, da li postoji nešto što mi tada nije bilo jasno ili nije ležalo. I zaključak je da još uvek na shvatam oduševljavanje ovim bendom. Nema rifova, klavijature kao da su izašle iz igrice, kompozicije raštrkane, vokal nikakav, malo loš vrisak, pa malo ona komična naracija. Jedino bubanj tuče kao blesav, sa dosta prelaza i svakojakih fazona. Neverovatno koliko je precenjen bend.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino mogu da slušam Power cosmic i poslednji album, a na Battle magic smo drug i ja bukvalno plakali od smeha na klavijature.

Mada sve ljudi koje znam a da slušaju bend su baš die hard obožavaoci, verovatno tu ima nešto što ja ne dokučujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...

gledao pre neki dan ovaj srpski intervju sa bajronom - koja je on jebena legenda, cak i kad daje intervju zvuci nekako pompezno.

 

meni su bal sagoth apsolutni jebeni vr' - jos od kad sam ih prvi put cuo (u vreme powercosmic) bilo mi odma' jasno da je to to - niko bolje od njih nije uspeo da docara palp atmosferu a la "amazing/astonished stories", sa sve preterivanjima, pompeznoscu, glasom k'o iz trejlera za americki film, dramskim obrtima i tekstovima koji k'o da su scenariji za radio dramu.

 

meni je sve dobro od njih, al' mi powercosmic najdrazi, ne samo zbog toga sto sam ga prvog cuo, nego su tu nekako najkoncetrisaniji, najmanje rasplinuti, nekako su nasli pravu meru u neumerenosti.

 

'naci bal sagoth, posle basila poledourisa :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 months later...

Мрзи ме да скидам ово а занима ме која је разлика између оног из `96 и овог сад?? Јел само реиздат албум или су га нашминкали мало?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...