Jump to content

Ancient Rites


...

Recommended Posts

Chuo sam Dim Carcosa, Fatherland i Blasfemia Eternal...vrlo fin melodic black. Dosta klavijatura i interesantne tematike. Sve u svemu najbolje preporuke od mene...

Nisam siguran ali mislim da je chika Jon iz Dissection-a pisao neke pesme...ali mozda i greshim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Belgijanci su i to neki belgijski separatisti (oni imaju ono valonce,flamance i ostale nce). Imaju 4 albuma:

1.Diabolical Serenades

2.Blasfemia Eternal

3.Fatherland

4.Dim Carcosa

 

meni je najbolji Fatherland, sad ukusi su razliciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ovaj uživo "And the Hordes stoos as One" im jer mnogo moćan abum. Super svirka, sve pohvale bubnjaru posebno na "Victory or Valhalla", a publika im je stvarno nešto necjerovatno. Napravili su genijaln atmosferu, kakvu sam samo mogao čuti na live izdanjima Maidena, i nikog više!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Jedan od mojih najomiljenijih bendova!

Muzika im je jebeno zarazna, i moze se okarakterisati kao black, ali mozda vise kao heavy/black.

Slusao sam sve albume, i obozavam svaki od njih!

Blasfemia Eternal ima tu sirovost i zestinu, koji ostali nemaju, i sa njega je ubedljivo najjaca TOTAL MISANTHROPIA(takodje jebe keve live :rock: )

na Fatherland i Dim Carcosa, bend "omeksava" i svira mnogo melodicinije, i ovo je po meni najbolji period benda( a koji ..jelte jos uvek traje), i ovo su ako ne i najbolji "black metal albumi" (ako racunate AR u black). Victory of valhalla, ode to ancient europa, on the golden fields, mother europe, exile...kome se ovo ne svidi, ja stvarno ne znam sta on radi u vodama metala, ili slusa Iron Maiden icon_smile.gif

"And the hordes stood as one" je fantastican presek karijere, i pravi dokaz kako treba da se napravi live album. Publika je stvarno fenomenalna, a Gunther odlicno najavljuje pesme, jos bolje epva, i drzi publiku stalno "on fire"

 

 

LAST MAN STANDING!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kad god cujem onaj uvod u "And Horns called for War..." najezim se...

Stvarno imaju odlicne tekstove i jos bolju muziku...istina, imaju mnogo vernih fanova i jedan su od najpoznatijih bandova u Belgiji uopste...

 

Jedna od najboljih pesama je Mother Europe!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...