Jump to content

Recommended Posts

 

Nine Inch Nalis održali poslednjji nastup

 

Bend koji je zasigurno ostavio ne samo svoj lični pečat u muzici većje i tokom svog postojanja oblikovao smer njenog daljeg razvitka, 10.septembra svirao je tri sata na sceni Wiltern Teatra u Los Anđelesu.

 

Naposlednjem koncertu pridružili su im se i Dave Navarro, pionir elektropopa Gary Numan, hevi rok bend Dillinger Escape Plan i pianista MikeGarson.

 

 

 

 

„To je to. Više nećemo nastupati kao Nine Inch Nails ali ćemo svinastaviti da se bavimo muzikom“, rekao je frontmen benda Trent Reznor.

 

 

 

 

Domaci Izvor :

 

 

 

 

http://www.trablmejker.com/whatsup/2/2699

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nine Inch Nalis održali poslednjji nastup

 

Bend koji je zasigurno ostavio ne samo svoj lični pečat u muzici većje i tokom svog postojanja oblikovao smer njenog daljeg razvitka, 10.septembra svirao je tri sata na sceni Wiltern Teatra u Los Anđelesu.

 

Naposlednjem koncertu pridružili su im se i Dave Navarro, pionir elektropopa Gary Numan, hevi rok bend Dillinger Escape Plan i pianista MikeGarson.

 

 

 

 

„To je to. Više nećemo nastupati kao Nine Inch Nails ali ćemo svinastaviti da se bavimo muzikom“, rekao je frontmen benda Trent Reznor.

 

 

 

 

Domaci Izvor :

 

 

 

 

http://www.trablmejker.com/whatsup/2/2699

U kurac. Rip NIN

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Happy holidays everyone and thank you for an exceptional year! Sorry I haven't been around much lately, I've been working on not working for a couple of months, which for me is hard work. 2010 has a number of things planned including new material from nine inch nails and something else that isn't nine inch nails. I am in a state of rediscovery and reinvention that feels unfamiliar, unsure and exactly what I need.

 

In the meantime, here are some miscellaneous performances from 2009.

See you and speak to you soon-

Trent

 

 

Ja skapirao da su prestali sa radom :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Trent Reznor je sa svojom ženom, Mariqueen Maanding (na slici), oformio novi bend, How to Destroy Angels.

Na zvaničnom sajtu možete pogledatii video snimke sa delovima pesama budućeg EP, koji bi trebalo da se pojavi ovog leta.

Na EP-iju koji će se zvati kao i bend naći će se šest pesama, a jedna od njih, A Drowning, može se čuti na sajtu magazina Pitchfork.

Maanding (na slici) je bila vođa benda West Indian Girl.

Nine Inch Nails su prestali sa koncertnim aktivnostima prošle godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zika je pljunuti NIN samo sa zenskim vokalom.Cak je i ta jedna pesma koju su pustili online mega popaljena melodija od jedne NIN pesme cijeg imena ne mogu da se setim,mislim da je sa With Teeth-a.

Ako vec pravi novi bend neka to bude nesto sveze i novo a ovako je cista reciklaza NIN-a po meni.Jedina svetla tacka je njegova zenica u koju je ludo zaljubljen i koja stvarno ima zakon glas i peva carski.Naziv benda mi je lozacki i patetican istovremeno ali opet i taj bend kakav takav je bolji je od 90% smeca koja se izdaju danas

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

volim Nine Inch Nails, posebno prva dva albuma sa stvarima poput Closer, Heresy, Terrible Lie itd...

Sa kasnijim albumima se dosta smirio ali kvaliteta ostaje. :pivopije:

Kako god poštujem Trenta kao glazbenika, sumnjam da će se pojaviti još jedan lik poput njega na sceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Pokusavam da skinem sa neta Live Essentials ali,spooooro ide.Ima li neko...slucajno?

I da li je taj neko raspolozen da mi ustupi kopiju?

Placam suvim zlatom i dukatima.

 

Ja svima (pa cak i onima koji ne slusaju NIN) preporucujem da nabave divx (ili dvd jos bolje) NINE INCH NAILS-AND ALL THAT COULD HAVE BEEN. U pitanju je koncert....LJudi kada budete pogledali ovo cudo svi koncerti koje ste do sada gledali bice vam smesni (bar sto se tice tehnicke izvedenosti, kvaliteta zvuka,rasvete i nastupa) zaista nesto posebno......

 

Ja sam ostao zatecen i fasciniran kompletnim nastupom.Mnoge stvari su dobile neko novo ruho pa time i neku posebnu draz.I dan danas taj DVD gledam sa istim zarom.Inace,slusam ih od samih pocetaka.

Bio sam klinac od nekih 14-15 godina i oni su mi dosli nesto kao mracniji Depeche Mode koje sam isto tako slusao u to vreme.A i danas.

Originalnost i beskompromisnost su ono sto ih cini jedinstvenima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pretty Hate Machine Re-Issue

 

I’m happy to finally announce the re-issue of the first Nine Inch Nails record “Pretty Hate Machine,” releasing worldwide 11/22. UMe and Bicycle Music Group managed to locate the original mixes, so I went in the studio with Tom Baker and remastered it for a greatly improved sonic experience. In addition, Rob reinterpreted Gary Talpas’ original cover to make for a fresh new package.

 

It’s been an interesting trip watching the fate of this record float from one set of hands to another (a long and depressing story) but it’s finally wound up in friendly territory, allowing us to polish it up a bit and present it to you now. We had fun revisiting this old friend, hope you enjoy.

 

TR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...