Jump to content

Recommended Posts

Hvala na odazivu! Jeste, N.I.N. je jedinstven bend, i slazem se sa cLoWn, kada se malo razmisli, zaista nemaju konkurenciju! Da malo razjasnim, u mom misljenju, KoRn i N.I.N. (za dobre primere) su bendovi koji mogu da imaju sam svoj zanr, a ostali mogu samo da ih kopiraju, sto se desavalo! Stvarno, nema (koliko ja znam) benda kao Nails!! Da ne skrecem sa teme sa KoRn, Nails su vec tu od 1988, i uzimam slobodu da kazem da su revolucionalizovali scenu Industriala! Pre sam ih vise slusao, sada manje, ali generalno, veoma interesantan bend, jedinstven zvuk, raznorazni stilovi u pesmama, itd.. Ponekad imam utisak kao da nisu 'rock', vec neki industrial-darkwave electro (primeri 'Sanctified', 'Sin', 'Deep' - inace mi se nekako bas svidja ova pesma)... ne znam ni ja kako da ih definisem, do nekih akusticnih verzija, propraceno sa nekim electro-beatom ('All That You Could Have Been', 'Hurt', 'Something I Can Never Have')! Poznavaoci N.I.N.-a, ispravite me ako gresim... znam sto sta o njima, ali ne sve! biggrin.gif

Moje omiljene pesme (vec sam spomenuo 'Deep'), 'Dead Souls', 'The Perfect Drug', 'Terrible Lie'....

Sto se tice spotova, jesu, CUDNI su :mrgreen: , ali isto tako imaju i stvarno nekih bolesnih ideja! O tome drugom prilikom! biggrin.gif Mnogo sam se ispucao u ovom postu! smile.gif

Album.. sta znam 'The Fragile'... :wink:

 

P.S. Nema na cemu, good job! biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svima (pa cak i onima koji ne slusaju NIN) preporucujem da nabave divx (ili dvd jos bolje) NINE INCH NAILS-AND ALL THAT COULD HAVE BEEN. U pitanju je koncert....LJudi kada budete pogledali ovo cudo svi koncerti koje ste do sada gledali bice vam smesni (bar sto se tice tehnicke izvedenosti, kvaliteta zvuka,rasvete i nastupa) zaista nesto posebno......

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIN je sjajan band ... svi NIN fanovi bi trebalo da pronadju radove band-a koji se zove SISTER MACHINE GUN ( Wax Trax ) ... zadovoljstvo zagarantovano !!! posebnu paznju obratiti na albume : Sins Of The Flesh i The Torture Technique .... Nije u pitanju nikakva kopija ili tako neke gluposti ... radovi su nastali istih godina i za istu eiketu Wax Trax / TVT pa udrite braco ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto sam uspeo da preslusam od NIN je bio neki BEST OFF i dosta su me zaintrigirali tako da ako bi neko mogao biti ljubazan pa da preporuci album koji je onako medju naj da mi rekne ???

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

 

P.S. Hvala biggrin.gif

 

ja bi ti preporucio divix. ili vhs ili dvd album 'All That Could Have Been' ili procitaj recenziju u proslom broju scissors-a pa ce ti sve biti jasno biggrin.gifa: Stvarno su dobri, mada bi vise mogli poraditi na gitarama biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko upucuje takve glupe zamerke uopste ne razume sustinu nin-a...covek pravi remek dela od pesama....a vi zamerate sto nema neki jednostavan ritmic sa gitarom na koga moze da se head-bang-uje...GLUPOSTI! :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice, nisam mislio da SKROZ promeni instumentalnost, nego da bi mogao da ima vise izrazaja gitare na pojedinim pesmama, tek toliko da bi podsetio fanove da je to ipak rock.. :wink:smile.gif I ne bi bilo lose da se malo head-bangujemo!!! smile.gifbiggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: smile.gif Opusteno brale! :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIN je sjajan band ... svi NIN fanovi bi trebalo da pronadju radove band-a koji se zove SISTER MACHINE GUN ( Wax Trax ) ... zadovoljstvo zagarantovano !!!  posebnu paznju obratiti na albume : Sins Of The Flesh i The Torture Technique .... Nije u pitanju nikakva kopija ili tako neke gluposti ... radovi su nastali istih godina i za istu eiketu Wax Trax / TVT pa udrite braco ...

 

8) ...definitivno se slazem sa citiranim komentarom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reznor je pametan covek. On upotrebljava elektroniku tako da ona zvuci humano. On tako izrazava svoj bol, a gitare su tu samo da to isprate, a ne kao noseci instrument. Nema tu nista lose. Zaista nema benda koji zvuci poput NIN-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogi bendovi i pojedinci prave kvalitetnu, interesantnu muziku. Ali za malo koga se moze reci da je autentican i da je to cime je napunio CD umetnost. Reznor je stvarno jedinstven u onome sto radi. Po meni, besmisleno je pokusavati svrstati NIN u neki stil muzike...Kao sto su Pink Floyd to sto jesu i treba ih cuti da bi se razumelo o cemu se radi, tako mislim i da je potrebno cuti NIN i razumeti... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"All that could have been" je pravo savsrenstvo... pogotovu ako pogledate DVD verziju!

 

nego sta nego savrsenstvo biggrin.gifa: Sta ce mi njihovi cdovi, oni smaraju, ali ako ih covjek gleda live (bilo to na TV ili bas live) ne moze ostati skroz ravnodusan biggrin.gif Samo te gitare... Finck, mislim da taj covjek ne zna udariti vise od 10 akorda smile.gif On nije za NIN. Bili bi iskreniji da imaju jace gitarske rifove biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svima (pa cak i onima koji ne slusaju NIN) preporucujem da nabave divx (ili dvd jos bolje) NINE INCH NAILS-AND ALL THAT COULD HAVE BEEN. U pitanju je koncert....LJudi kada budete pogledali ovo cudo svi koncerti koje ste do sada gledali bice vam smesni (bar sto se tice tehnicke izvedenosti, kvaliteta zvuka,rasvete i nastupa) zaista nesto posebno......

 

fantasticno fantasticno

 

Terrible Lie

Sin

Starfuckers Inc

March of the pigs

Head Like A Hole

 

Ne zna se sta je genijalnije od cega!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

e bre ovo je sramota da nin tema bude zapustena....evo ja pokusavam da je ozivim....na netu nema nikakvih oficijalnih vesti sta se desava sa nin ali postoje glasine da je Trent poceo rad na novom albumu posle cetiri godine od kako je izasao The Fragile (poslednji studijski album)......takodje prica se da treba da izadje album koga su radili Trent,pevac iz Tool-a i pantera :? (zaista cudna kombinacija) Projekat se zove Tapeworm. Ovo su sve neoficialne vesti posto Trent ne zeli da daje izjave o nvom albumu i o projektu tapeworm (picketina biggrin.gif ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

clown, za tebe, u vezi sa Tapeworm projektom... ako si prikacen na bilo koji file sharing program (DC++ recimo), relativno lako ces naci pesmu "Perfect Enemy" u live izvodjenju A Perfect Circle. Maynard je najavljuje kao Tapeworm pesmu. Mozda vec znas za ovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...