Jump to content

Recommended Posts

haha, trent je suvise faggy u tom spotu i mlatara onim postoljem od mikrofona ko retardiran...onda kao baci mikrofon, a rumunski menadzeri (fizikalci) mu dodaju, pa onda opet divlja...pesma jeste ok, ali je spot jedan od najgorih... icon_da.gif

Agree.

Mada mi nekako ni ne izgleda kao spot, vise kao proba pred neki koncert.Mozda je tako i zamisljeno da bude shvaceno. Ali lose je sve to odradjeno, barem od strane Trenta koji jeste tu drogiran,mada je to manje bitno... Mene je najvise zaprepastilo ono kad je poceo da se gura i udara sa gitaristom i da smeta klavijaturisti itd. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIN FAQ

 

"March of the Pigs"

DATE RELEASED : March 1994

DIRECTOR : Peter Christopherson / Trent Reznor

March of the Pigs was a very low budget, thrown together live performance

of the track.

 

G:4 "What was the original video for "March of the Pigs" like?"

 

According to a cameraman who works on ideo where it's just one shot, one take,

live recording in the 'white' room video, I worked on the one by Peter

Christopherson .... You'll have to excuse me because it was a real real

long time ago since i worked on it ... We shot it in two days around the

end of January 1994. The thing was, I don't think we shot everything we

were supposed to ... you see, there was supposed to be a third day of

production ... never happened! What we did shoot was stuff with the

entire band (not just Trent) in various 'dark' situations. Essentially

trashing instruments and other items along the way. We did a lot of

'dutch' angles, a lot of fast-paced stuff ... all in all, to me, it

seemed like an angry, aggressive, Evil Dead II meets Hellraiser mini-

movie ... a lot of hanging chains and always a watered-down set ...

but, I don't know if it was ever cut together, or if it is in somebody's

closet somewhere..."

Uh, tek posle dodatog posta, procitah ovo. icon_redface.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

novi NIN je onako...vise za zene. Ima jako malo brzih stvari ali je zato produkcija zavidna. Citao sam bas skoro neki intervju sa Trentom. Dobar je lik samo sto ga je droga pojela i sad vrti pricu koju nije vozio od pocetka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi NIN je onako...vise za zene. Ima jako malo brzih stvari ali je zato produkcija zavidna. Citao sam bas skoro neki intervju sa Trentom. Dobar je lik samo sto ga je droga pojela i sad vrti pricu koju nije vozio od pocetka.

 

Slažem se. Mada, NIN je uvek imao dosta ženskih fanova od samog početka. Ima i tipova koji se prepoznaju u tekstovima. Produkcija je UVEK bila i ostala zavidna. laugh.gif

 

Jeste...dobar je lik. Super je. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se SVE sviđa. Naravno,nešto više a nešto manje ali...Čak i remixi nakon nekog vremena uđu pod kožu (ne bukvalno! ) laugh.gif

 

Što se albuma tiče top lista bi odprilike bila:

 

1. The fragile

2. Downward spiral

3. Broken

4. Pretty hate machine

5. With Teeth.

 

Recimo, The Ruiner mi se mnogo više sviđa remix nego original (što ne znači da je loš! Samo da mi je onaj bolji...)

 

Najbolja pesma je naravno We're in this together (uz spot)

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se za prve tri stavke, ali meni su phm i with teeth jednaki...gotivim ih jednako, mada ne nesto preterano...

prvi album mi ima mnogo electro pesmica tipa that's what i get i only time, mada je something i can never have jebeno remek delo i nju znam solidno da otpevam icon_da.gif

sto se with teetha tice, deluje mi nabacano nekako i to mi nije onaj nin fazon na koji svi mi otkidamo...svidja mi se the hand that feeds, iako je malo u fazonu mocnih rendzera icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono, da je With Teeth kojim slučajem bio prvi album...sada bi ga svi woship-ovali a ovako je samo još jedan NIN album u NIN fazonu. Da Dave nije na bubnjevima bilo bi...manje dobro.

 

The Hand That Feeds je poprilično komercijalna i TOTALNO u (već pomalo izlizanom) NIN fazonu. Textovi su DEJA VU....pogotovo "right where it belongs" koja je mandatorna srcecepajuća balada al su Something I can never have, Hurt i The Great below daleko bolje. RWIB jako podseća na Hurt.

 

Omiljena na With teeth? Verovatno Only. Iako je previše popična. laugh.gif

 

 

Verovatno je problem u tome što dok je na Pretty hate machine i The Downward spiral ZAISTA BIO SJEBAN sa timeo čemu je pisao i pevao...da bi kasnije sve izbacio na The Fragile....ovo sada je onako...po impulsu. Ne može NIN pesma da bude u fazonu "popularan sam, svi mi ližu dupe, imam puno para..." ...hmmm....ne. Čekaj. To je Starfuckers Inc. laugh.gif Zaboravio sam šta sam hteo reći. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se za bubnjeve sa with teeth icon_da.gif

 

hand that feeds? ima kul melodiju, i like it icon_smile.gif

only mi je ok zbog genijalnog spota, ali mi je tekst suvise egocentrican, a ja bas nisam u fazonu takvih tekstova icon_da.gif

 

haha, oduvek je imao komplekse da je selja, ali ga je maksimum droge ucinio muskarcem i dao mu muda da to izbaci iz sebe...zato je fragile no1, a starfuckers podizanje egoa u picku materinu icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu, ali koliko sam upucen trent i dalje nema pozitivan stav o mansonu, jer je vise puta izjavio da misli kako manson preteruje u svemu i suvise se istice u nameri da u svemu bude prvi...

Pa tako nesto,s tim sto je povod za svadju bio taj.

Oni se jesu druzili i to relativno dug period i bili dobri prijatelji, ali kako uopste u takvom jednom svijetu imati dug prijateljski staz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da su se bili pokačili nakon Antichrist Superstar ali da su se pomirili negde oko 1999 (Manson se čak i pojavljuje u Starfuckers.INC kao dokaz zajebavanje sa onima koji su rekli "eto,pesma je o njemu i sad će da se još više popičkaju!")

 

Inače, ne treba da čudi....Manson je Trentovo Frankenštajnovo čudovište. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislite da je to bilo samo PRIJATELJSTVO? mhihi.gif

 

haha, trent frankenstajn icon_smile.gif

mansonovu muziku mnogo gotivim, ali se po pitanju briana kao lika slazem sa trentom da covek preteruje u mnogim stvarima i da je kul prozivati nesto ali ne do mere da se sam prozivac smuci ljudima...meni se narocito ogadio u doba mechanical animalsa...vizuelno naravno, pesme su do jaja icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislite da je to bilo samo PRIJATELJSTVO? mhihi.gif

 

haha, trent frankenstajn icon_smile.gif

mansonovu muziku mnogo gotivim, ali se po pitanju briana kao lika slazem sa trentom da covek preteruje u mnogim stvarima i da je kul prozivati nesto ali ne do mere da se sam prozivac smuci ljudima...meni se narocito ogadio u doba mechanical animalsa...vizuelno naravno, pesme su do jaja icon_biggrin.gif

Kako to mislis da li mislimo da je to bilo samo prijateljstvo? Pa sta bi drugo moglo biti? Oni se vjerovatno jesu kapirali , kapiraju se mozda i dalje ali Mason,kao sto rece, zaista pretjeruje. Meni se on nikada nije dopadao kao osoba, fizicki pogotovo, ima nesto sto me odbija, a ne mislim na nacin odijevanja,sminkanja, jer mi se to svidja-ljudi su ga uglavnom po tom zapamtili(barem ja kad sam bila neki 8.razred osnovne). Nacin na koji prica kad daje intervjue, kako se ponasa na bini a kako sa bendom. Mislim-covjek def. ne umije da postuje ljude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...