Jump to content

Lacrimosa


cotoha

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, to sam bas htela da napisem.

 

@ Leona: Ja imam Not Every Pain Hurts i Alleine Zu Zweit, s tim sto ovaj prvi nije sam, vec sa celom Beauty In Darkness kompilacijom...

 

 

Ako si raspolozena za rezanje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam :D (Samo moram da se ispravim: nije Not Every Pain Hurts na Beuty In Darkness, nego Alleine Zu Zweit. Ali u principu nije ni bitno.) U svakom slucaj posalji mi pp pa cemo se dogovoriti...

 

I, da - da li imas albume Echos i Lichtgestalt, i onaj EP mislim da se zove isto Lichtgestalt... ili nesto tome slicno :confused: Meni to nedostaje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam :D (Samo moram da se ispravim: nije Not Every Pain Hurts na Beuty In Darkness, nego Alleine Zu Zweit. Ali u principu nije ni bitno.) U svakom slucaj posalji mi pp pa cemo se dogovoriti...

 

I, da - da li imas albume Echos i Lichtgestalt, i onaj EP mislim da se zove isto Lichtgestalt... ili nesto tome slicno :confused: Meni to nedostaje.

 

Naravno... (: Echos mi je jedan od fav albuma. Imam i Lichtgestalt, ali ne EP.

Edited by +Leona+

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@Euphorion: da, definitivno die Strasse der Zeit..kao i Halt mich..Alleine zu Zweit..chudi me da nikom nije jedan od favorita Seele in Not..

 

 

a shto se tiche genijalnosti Tila, definitivno je genije..zaljubljena sam u njegovo stvaralashtvo..kako muzichko,tako i poetsko..Mozart danashnjice.. :wub::wub::wub:

 

 

 

a shto se tiche klasifikovanja Lacrimose, da, nije im mesto kod METALA..ali nije to od neke vazhnosti.. kada bi me pitali kom zhanru pripadaju, ne bih znala odgovor, a i ne zanima me.. a ni Tilo nije na to dao odgovor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lacrimosa ostaje na doom&gothic metal forumu, ovde im je mesto, bez obzira sto nisu striktno govoreci METAL bend, ipak imaju metal publiku i (blage) uticaje metala u muzici (na ranijim izdanjima). u svakom slucaju, fenomenalni su, i nemojte vise da se bavite zanrovskim pripadanjem, vec necim konstruktivnijim (kao sto je onaj prevod tekstova, recimo)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Viole(n)tDoll

ALLEINE ZU ZWEIT

DER LETZTE HILFESCHREI

HALT MICH

MALINA

.............

awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww !!!!!!!!!!!!!!!!!!

obozhavam ih..i ako me ona riba koja peva sa tilom uzhasno nervira. (ljubomora?) al ajde...

e pa ja sam videla tila i popricala sa njim :D

da, da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam nijedan, ali zato je tu youtube..

prelep je spot za Stolzes Herz, a posebno pochetak gde svira klavir, i peva, dok mu se vidi odraz na ogledalu..

prelepa kompozicija.. upravo tu pesmu i slusham..

eh, kada cjemo dozhiveti da dodju u Srbiju.. verovatno nikad.. :cry:

ali jednog lepog dana pronacji cju nachin da ih vidim uzhivo..

da,da..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko neki MP3 od njih- da se dogovorimo da mi nareze i poshalje na moju adresu... Ovde je neko pominjao da uzima 150 dinara po MP3, koliko sam razumela. Ako neko ima neka mi se javi, please, na e-mail [email protected] ili ovde na forumu, pa cemo da se dogovorimo. Bash bih volela da imam sve od njih, a imam samo 3-4 pesama...

Tilo je mmm neverovatan!!! Bash je harizmatichan!!!

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako zenska glavo, nije "secer u vodu" :)

 

Ma znam ja to, nego- bash mi se neshto prizurilo :)

A i dolazim na net jednom nedeljno. Jedino se ove nedelje moze desiti da dodjem josh jednom, pa reko ono- da napishem malo vishe poruka da ljudi vide, pa da mi se neko javi i da se brzo iskontaktiramo. Ja sam ovu grupu skoro pochela da slusham i bash su mi neshto ushli u ushi, a i Tilo je dobar sa onim sexy glasom...mmm...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...