Jump to content

Recommended Posts

gothic se može povezati sa svakom vrstom glazbe...to je izraz...i tuxedomoon i DCD i death in june i throbbing gristle i suicide,vampyres,funerals pa na kraju krajeva i skinny puppy...svi oni imaju elemente gothica u sebi(laici će opet prvo pomisliti na glazbeno "gothic")...dok će maloumnici prvo pomisliti na him,69 eyes,within temptation,seraphim shock, i slične dječije pizdarije koje su zaista katastrofalno loše...ja prije svega mislim pod gothicom na jedan mračan izraz,prvenstveno u umjetnosti koji ponekad ovi glazbenici koriste da bi dobili na svom prepoznatljivom i posebnom šarmu...danas čak i najblesaviji pravci poput gothic metala,love metala biggrin.gifbiggrin.gifpukeface.gif i future popa wallbash.gif (sero overdose,A.B. i sličnih se pozivaju na gothic izraz tj spadaju pod okrilje velike "kape zvane gothic scena...tako da terminologija...2ovo je gothic ..ovo nije "u samom startu se ruši u vodu...sve može biti gothic i ništa ne mora biti gothic...u tome je cijela poanta...svega..pa tako i ovog podforuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajmo sad, ko je chuo novi Skinny Puppy??? "Greater Wrong of The Right"

 

i shta velite, jer to i dalje SP ili je to PRODAJA???

 

Meni lichno album jeste dobar i slushljiv, no daleko ispod ostalih SP albuma...

korak na dole no.gif Preveliki je uticaj Ogre-a bio na ovom albumu ochito... chovek polako klizi ka popu...

 

Zamislite gostuju tipovi iz Static-X, Toola i Fear Factory-ja??? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam prilike da cujem samo ponesto, i nije mi se svidelo, prilicno je pateticno za njihov standard. Neko cije (moze se reci strucno) misljenje iz dobrih razloga postujem takodje je dosao do istog zakljucka, tako da pretpostavljam da nisam mnogo propustio neposedovanjem tog albuma. To je ionako napravljeno da se svidi americkom trzistu.

 

Zamislite gostuju tipovi iz Static-X, Toola i Fear Factory-ja???

To dosta govori...

 

Meni se ionako cini da su kod njih albumi sve bolji sto se vise vracas unazad. 'Cleanse, fold and manipulate' ce za mene ostati tesko prevazidjen, zajedno sa 'VIVIsectVI'...

 

E to sa plakatima stvarno nema smisla... bolje idi lepi plakate protiv Cece & Co., to bi vec imalo smisla. Koga u ovoj zemlji zabole za Skinny Puppy (osim ove nase sake jada ovde)??? wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Kada smo vec krenuli sa ozivljavanjem tema icon_mrgreen.gif

 

Jest da je komercijalstina, jest da je ogre puko za pop muzikom, cak je i poslednji ohGr takav, ali to je ipak Skinny Puppy. I posle svega su uradili muziku za Dragonball GT verziju za gameboy advance, da li je ima u animi, ne znam, ali mi je bilo mnogo drago kada sam skontao odakle mi je melodija poznata icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 9 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...