Jump to content

Lordi


Will-O-The-Wisp

Recommended Posts

ZNAČI 'LADNO SU POBEDILI! NE MOGU DA VERUJEM!! AAAAAAAA, KOJI KRALJEVI!!!!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Nikada ih nisam nešto specijalno gotivio ali ipak mi je veoma drago zbog ovoga, ipak su "naši"! laugh.gif

 

Čuh pre neki dan da učestvuju, pa rekoh, hajde baš da vidim kako će da prodju, i gledam glasanje i ne verujem, kako koji glas dobijaju ja se sve više cepam od smeha, što od nekog zadovoljstva što zbog ove naše voditeljke koja se onako sa nevericom malo po malo miri sa sudbinom da će Lordi pobediti, pritom još zamišljam lica naših prosečnih fensera u trenucima dok Lordi beži ostalima... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

LOODILO! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOW, al' je posećena tema! Da iskoristimo to za nešto što bi moglo i našima da koristi... icon_mrgreen.gif

 

Verovatno mnogi već i znaju, dakle ono glasanje za najbolji mladi/novi metal bend ili tako nešto, u svakom slučaju, bitna stvar, a naš ABONOS je u konkurenciji, GLASAJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

http://www.sickmetal.com/module-htmlpages-...andid-250.phtml

Share this post


Link to post
Share on other sites

32 User(s) are reading this topic (5 Guests and 5 Anonymous Users)

22 Members: Axeanosilas, Defunctus, Duke Of Borca, Frubi666, Smorock, Radivoj Petrovic, VLAJKO, Dark Knight, crusader84, belgarat, Serbon, DRAZA84, Nikolablack, darijus, Dark Sonja, Marty F, RedGirl, baron-samedi, Beauty And The Beast, marcoman, blondie, Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaaaaa, dakle i dalje sam u shoku!!! Jedan od najsrecjnijih dana mog zivota! icon_da.gificon_wink.gifmusik19.gif

 

LORDI, volem vas, svaka cast za energiju i kostime na +30 i kusur stepeni! Kraljevi! AaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaAAAAAAaAAAAAAaaAaAaaAa! icon_rockdevil.gif Bez texta sam icon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gif

 

 

 

pivopije.gif Lordi = Univerzalna Ljuav icon_smile.gificon_wink.gif

 

Ok.. prsla sam. musik20.gif

haha jesi... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ni ja jos ne mogu da verujem... biggrin.gif

 

JEEEEEEEEJJJJJ!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vec 2 dana pricam 1974 je ABBA napravila zaokret na Evroviziji kad su svi presli na disko, a od 2006. ce metal (koliko god bilo diskutabilno dal' je ono metal) napraviti bum!

Sledece godine Opeth pobedjuje icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam da cemo mi i dalje slati shabane u shunjalicama.

I treba, Evrovizija je GOVNO. Ja se radujem sto su Lordi pobedili, ne zato sto je Evrovizija znacajno takmicenje, nego bas zato sto su chudovishta dosla na takmicenje pederchica koji pevaju prevazidjene slagere i pobedila. Ima li lepseg od toga.

Evroviziji nije potrebno pojavljivanje metal bendova, a metal bendovima pojavljivanje na evroviziji jos manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista da dovodimo mi LORDI, nema leba od Morbd ejndzl , blajnd gardijan, grejv diger, vejder itd...

pivopije.gif

АААааааа,разоткрио си се,значи Грејв Дигер је сљедећи laugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala ste ga preterali....

Znaci secam se pre par godina kad je 20 ljudi sa ovog foruma slusalo Lordi...

U svakom slucaju ja sam jako srecan zbog pobede, mada uopste ne verujem da ce metal postati uobicajen tamo, mislim da je ovo samo izuzetak, i sreca, jer su sve susedne zemlje ( Nor, Den, Ice, Baltik, Sweden ) dale 10-12 poena Fincima..

 

Samo mi je drago sto sam izgubio glas urlajuci dok je trajalo glasanje, i sto ce sada svi fenseri da budu sokirani i sablaznjeni...

Cekam naslov u kuriru SATANIZAM HARA EVROPOM ...

Ah da biser, Danasnje Novosti.. Finski Det Metal Lordi icon_smile.gif

SUOMI FINLAND PERKELE

 

ACID RAIN NA EVROVIZIJU!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I treba, Evrovizija je GOVNO. Ja se radujem sto su Lordi pobedili, ne zato sto je Evrovizija znacajno takmicenje, nego bas zato sto su chudovishta dosla na takmicenje pederchica koji pevaju prevazidjene slagere i pobedila. Ima li lepseg od toga.

Evroviziji nije potrebno pojavljivanje metal bendova, a metal bendovima pojavljivanje na evroviziji jos manje.

slazem se icon_da.gif

 

jos svega 24 minute i skinuta pesma aaaaaaaaa jbm ti konekciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala ste ga preterali....

Znaci secam se pre par godina kad je 20 ljudi sa ovog foruma slusalo Lordi...

U svakom slucaju ja sam jako srecan zbog pobede, mada uopste ne verujem da ce metal postati uobicajen tamo, mislim da je ovo samo izuzetak, i sreca, jer su sve susedne zemlje ( Nor, Den, Ice, Baltik, Sweden ) dale 10-12 poena Fincima..

 

Samo mi je drago sto sam izgubio glas urlajuci dok je trajalo glasanje, i sto ce sada svi fenseri da budu sokirani i sablaznjeni...

Cekam naslov u kuriru SATANIZAM HARA EVROPOM ...

Ah da biser, Danasnje Novosti.. Finski Det Metal Lordi icon_smile.gif

SUOMI FINLAND PERKELE

 

ACID RAIN NA EVROVIZIJU!!!!!!!!!!

taj neki zonfa.....

SVI ZA ACID RAIN!!!!!

SVI DA KUPIMO KURIR>>>>>SATANAAAAAAAAAAA icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...