Jump to content

Lordi


Will-O-The-Wisp

Recommended Posts

Evo još "genijalnih" komentara na račun ovogodišnjih pobednika Evroviziije( sa http://www.youtube.com/watch?v=pRqVrs90c1c...%20hallelujah):

 

"FUCK ALL YOU DEVIL LOVERS!THIS IS NOT A HARD ROCK FESTIVAL!"FROM ALL MY HEART: FUCK FINLAND!! "

 

"That song stinks! They shouldn't be aloud to play in Eurovision!!! "

 

 

Ja i dalje ne verujem koliko retardiranih ljudi ima! pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tema nikako ne bi smela da buda vazna.

Savatage, King Diamond, Mercyful Fate, W.A.S.P. ...

jebiga,jeste to i vise nego tacno,ali kapiram da ce je vratiti u normalu kad se smiri ova euforija.Do tad,uzivajmo u ovoj genijalno zanimljivoj situaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam reprizu. Drago mi je što je Lordi pobijedio, ali oni nisu pobijedili zbog pjesme ili muzike već zbog nastupa. A onaj voditelj sa BHtv1 je užas. Mislim da bi trebalo njegove bisere i prosipanja skupiti na jednom mjestu. Najsmjesnije mi je bilo kad je pokazao srednji prst Lordiju i vikao Evo vam! Evo vam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam vec rekao na temi vezanoj za eurosong,kad mi je keva rekla da im je pesma lepa to nesto znaci.Gomila matoraca su bili ili su jos uvek rockeri.

Nastup je bio legendaran,a inace ako je to takmicenje za najlepsu pesmu evrovizije tu treba da bude vise razilcitih tipova muzike,pa zato treba biti malo vise openmind i dati svima sansu.Fensici i geyovi treba to da shvate kao i ona Kucketina sa RTS-a.Alo kurvo jesi li ti cula za nepristrasnost posto ne ucestvujemo i hvala Bogu za to posto nam je pjesma SRANJE na n-ti stepen.

Onoj fucksi OTKAZ pothitno.

LORDI svaka vam cast ali po meni GET HEAVY je mnooogo bolja od HARD ROCK HALLELUYAH.Jos jednom Rock AND Roll ljudi pivopije.gifmusik19.gifpivopije.gifmusik19.gifalkos.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primitivno nema sta.

Samo ne bih voleo da se Lordi forsira samo zato sto su pobedili na eurosongu.

Neka ostanu u svom fazonu i neka se ne prokur** preterano,to im ne bi trebalo,posto su relativno mlad bend u pogledu broja izdatih albuma.

Cik da cujem njih u dok budem prolazio pored nekog kafica laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastup je bio legendaran,a inace ako je to takmicenje za najlepsu pesmu evrovizije tu treba da bude vise razilcitih tipova muzike,pa zato treba biti malo vise openmind i dati svima sansu.Fensici i geyovi treba to da shvate kao i ona Kucketina sa RTS-a...

Speaking about Open-Minded... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pesma je govno

lordi nije metal

lordi je pop-rock-kiss wanna be kich sa smehnijim imidzom, a muzika im je inovativna koliko i postavka wc sholja u kuci bez kanalizacije

 

svi koji se ne slazu sa mnom mogu da prihvate samo da mi popuse kurac icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='22. 5. 2006, 15:37'] pesma je govno

lordi nije metal

lordi je pop-rock-kiss wanna be kich sa smehnijim imidzom, a muzika im je inovativna koliko i postavka wc sholja u kuci bez kanalizacije

 

svi koji se ne slazu sa mnom mogu da prihvate samo da mi popuse kurac icon_smile.gif

Ma jeste i to sto kazes,ali brate nije u tome stvar,stvar je bre u tome da su jebali kevu onim jbnim fenserima,pa vise od pola mase ih se zgrozavalo i plasilo i zato oni rulaju!!!!!E skini pesmu devil iz a loser ako nemas pesma je dojaja icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...