Jump to content

Lordi


Will-O-The-Wisp

Recommended Posts

To Znaci da si izlapela! icon_smile.gif

Bez zezanja, pesma je prelepa, zove ser Alvedansen (ples vilenjaka)....

evo sad je preslusah

 

"haja haja"

 

(meni) previshe suvo i monotono

dramaturgija 0

 

edit: kad vec spomenuste paralelu sa WT-om, oni imaju daleeeeko bolju dramaturgiju

al stvarno

Edited by [4]

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo pre si rekao da je vazno imati svoje misljenje, a ovde padas pod izjavama gomile totalno nevaznih ogranicenih novinara??? zar te ne boli kurac za to sto pise tamo, kao sto te boli za sve ostalo???

jesi ti neki mentol? icon_smile.gif

ajde procitaj sta sam rekao u postu

 

MENE boli kurac, imam svoje mishljenje ,ne pratim toliko stampu i ne gledam TV vec 4 godine

a mediji opasno ucestvuju u formiranju mishljenja ostalih ljudi tj javnog mnjenja

pogledaj samo sta se u ovoj zemlji u vecini slucajeva slusa a onda razmisli zasto je to tako (izmedju ostalog)

Share this post


Link to post
Share on other sites

izuzetno je zalosno sto ovde vecina ljudi shvata bilo koga ko ima jasno izgradjen i argumentovan stav kao nekog ego manijaka

 

ja vam se ovom prilikom izvinjavam sto nisam kao vi

preskocimo moj ego trip, i vratimo se na temu

 

a picajzlama poput ove gore koje zele da mi se obrate/uvrede na bilo koji nacin (pa makar to podrazumevalo upotrebu decijeg-trulo-raspadajuceg sarkazma) preporucujem da to ucine na PP ili u 4 oka sto bi bilo mozda jos i bolje

 

fala

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='24. 5. 2006, 01:00'] izuzetno je zalosno sto ovde vecina ljudi shvata bilo koga ko ima jasno izgradjen i argumentovan stav kao nekog ego manijaka

ili kao dokonog retarda! uistinu je zalosno mhihi.gif

 

 

sto se tice Lordi-jeve pobede na Evroviziji, procitaj moj post sa prethodne strane, sadrzi odgovore

Share this post


Link to post
Share on other sites

,24. 5. 2006, 01:00] izuzetno je zalosno sto ovde vecina ljudi shvata bilo koga ko ima jasno izgradjen i argumentovan stav kao nekog ego manijaka

 

Sto si retardiraniji to te vise Yumetalaca gotivi icon_smile.gificon_wink.gif

 

[sarkazam mode]Pazi vamo, mi metalci moramo da se drzimo zajedno, razumes?...nema veze sto je neko bedan, i sto ne zna da svira i sto mu je bend jadan i pesme najgora kopija najgore kopije nekog XY benda...ti to treba, NE -> ti to MORAS da podrzis! icon_da.gif

Jer ako neces ti, ko ce drugi pitam te ja moj metal burazeru?

Nije mi jasno kada ces ti i sva govna slicna tebi vec jednom shvatiti da je mnogo iskrenije smejati se ljudima u lice i govoriti im kako su super, kako "kidaju" i kako su face, nego se praviti pametan i licemeran i kao iznositi neki "svoj stav" i zapravo govoriti ljudima u lice sta stvarno mislis o njima...mislim sa koje si ti planete...na planeti Metalaca se to zove "hejtovanje" iliti "bacanje hejta" burazeru...ako hoces da budes iskren ti ondaK otidji na Mars...uostalom nadji bre neku ribu i jebi nesto i napravi ti neki Neuro-SONG pa onda seri kolko' 'oces icon_da.gif ...picka, da ti picka materina nemetalska! evotigana.gif[/sarkazam mode]

 

Cisto da se izjasnim da ne bi neki n00bovi poceli da seru, ovo sto sam isro' nema ama bas nikakve veze sa bendom LORDI.

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote / Lordi ce biti i ostati satanisti i gomila nakaza u ocima javnosti. Ja tu vidim samo negativne posledice. quote

 

Metalci ce uvek biti smatrani za budale i sataniste i to tesko da moze da se promeni jer tome itekako doprinose raznorazni majmuni koji, nazovi, slusaju metal... Ceo svoj zivot se borim protiv toga, ali pomoci nema.

 

Sto se tice stavova i tasprava, Butcherian Vibe je zivi dokaz gde se svi konstantno raspravljamo oko razlicitih bendova ili podpravaca metala i na taj nacin, rekao bih, podizemo kvalitet novine. Kent i ja, inace drugari petnaestak godina, uvek se zestoko raspravljamo i svako zadrzava svoje misljenje bez zelje da promeni misljenje onog drugog, ali smo uvek slozni protiv nekog treceg ko napada metal. Tako, valjda, treba da bude...

 

Inace, najnoviju cestitku za pobedu na ESC sam primio licno od zamenika gradonacelnika Kragujevca!

Edited by butchersound

Share this post


Link to post
Share on other sites

[sarkazam mode]Pazi vamo, mi metalci moramo da se drzimo zajedno, razumes?...nema veze sto je neko bedan, i sto ne zna da svira i sto mu je bend jadan i pesme najgora kopija najgore kopije nekog XY benda...ti to treba, NE -> ti to MORAS da podrzis! icon_da.gif

Jer ako neces ti, ko ce drugi pitam te ja moj metal burazeru?

AMIN!!! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sta pise u danasnjoj Politici od dopisnika iz Sarajeva

" Propustena simbolika

 

Ne treba zaliti sto "Lejla" nije prva. Gore je to sto je Rus pokvario kompletan dogadjaj i oteo joj drugo mesto. Da je kojim slucajem BiH ponovila uspeh svoga kompozitora Joksimovica od pre dve godine, osvajanjem tog drugog mesta simbolika bi bila potpuna. Onda bi ovogodisnji Eurosong zaista dobio ramere klasicne tragedije zasnovane na borbi dobra i zla, svetla i tame i to na svakom mogucem nivou.

Ko je hteo da gleda nije mogao a da ne primeti da tesko da su se mogla naci dva suprotstavljenija, dva razlicitija pristupa estetici, ali i etici nego sto su bili(uslovno receno) finski i bosanski. Muzicki, ali i vizuelno.

Na jednoj strani, imali smo uskladjeni hor andjeoskih glasova sa prelepom melodijom obucenih u jednostavno belo, a sa druge strane, na atinskoj sceni ponudjeno je konzularno predstavnistvo pakla kao takvog. Rezultati glasanja na kraju je rekao vise o Evropi nego o nama. A pod tim "nama" podrazumevamo ocito ponovo uspostavljeni zajednicki emotivni kod na prostoru drzave koje nema. Simbolozi ce ponesto mozda i naci u cinjenici da se sve desavalo uoci crnogorskog referenduma.

Nama je zanimljiviji ovaj drugi evropski muzicki referendum koji se opredelio na takav nacin da samo krajnje naivni u jeci aplauza upucenoj grupi "Lordi" nece cuti saundtrek horora u kome bi se Evropa mogla probuditi jednog dana. Dozvolite da poverujemo da tu ipak ima nesto ciste od zelje da se bude dobar komsija.

Te subotnje noci u Atini oznacilo je definitivnu promenu fizionomije Evrovizije. "Lordi" se naprosto nisu takmicili u svojoj kategoriji. To je pomalo izgledalo kao kada bi teniser igrao protiv igraca badmingtona, a svaki sa svojim reketom i lopticom. Ima tu neke slicnosti, ali daleko od toga da je isto.

Odavno je konstatovano da sou biznis jeste djavolska rabota. Samo sada ta prastara fraza dobija neko posve drugo znacenje".

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladim se da ste odvojili prilichan deo svog zivota na prouchavanju njihovog muzchog opisa kad toliko znate o njima icon_rolleyes.gif Lordi ovde nikog nije PREDSTAVLJAO.. osim sebe naravno, iskljuchivo zbog njih nam je drago. Savatage, Therion, Kreator, Haggard, Labyrinth, Moonspell, Petrucci i ostalih milion gitarskih bendova necje imati nikakve koristi od ovoga, ali to i nije bila poenta. Festival je festival i sam ne moze iti kich, time ga chine njihovi izvodjachi, koji odredjuju i publiku koja cje ga gledati. Lordi je malo popravio prosek ove godine i to je sve. I to je dobro. Nikakvo VISHE Dobro necje proizicji ni za koga, a opet je sasvim lepo shto su pobedili. Kada imate 19 gay izvodjaca, i cela planetarna populacija se raspe na branje nekog od tih 19, i jedan bend koji je ipak neshto drugachiji od njih i za koga cje glasati svi oni kojima se svidja muzika priblizna toj - onda nije ni cudo zashto su imali toliko glasova. Naravno da nisu glasali roze fensicji za Lordi...

 

...a shto se 'sharlatanstva' tiche tu mogu samo slatko da se nasmejem? icon_smile.gif Zashto su sharlatani oni koji vole to shto sviraju, uzivaju i trude se? Promashena poenta... wallbash.gif

 

Lordi ce biti i ostati satanisti i gomila nakaza u ocima javnosti

 

Naravno, niko nije rekao suprotno. U suhtini to nije ni bitno. Ovo cje vishe napraviti jaz izmedju gitarske muzike i mainstreama, nego shto cje ih zbliziti, ali to u sushtini zaista nije bitno.

 

Ono shto je bitno je da su pobedili musik19.gif i kraj.

 

Kiss my curvy butt, goodbye evotigana.gif

 

 

pivopije.gif

Edited by BloodElfica

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='24. 5. 2006, 01:00'] izuzetno je zalosno sto ovde vecina ljudi shvata bilo koga ko ima jasno izgradjen i argumentovan stav kao nekog ego manijaka

 

ja vam se ovom prilikom izvinjavam sto nisam kao vi

preskocimo moj ego trip, i vratimo se na temu

 

a picajzlama poput ove gore koje zele da mi se obrate/uvrede na bilo koji nacin (pa makar to podrazumevalo upotrebu decijeg-trulo-raspadajuceg sarkazma) preporucujem da to ucine na PP ili u 4 oka sto bi bilo mozda jos i bolje

 

fala

Pazi `vamo!

 

Po ovoj poslednjoj izjavi mogu samo da zakljucim da imas manje od 17 godina.

Pa, da l` si toliko.. lowlife da ovakve rasprave resavas.. u 4 oka?! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Sto, da neces mozda se BIJES sa nekim ko ne deli tvoj kurcevi krajnje pesimisticki (i do jaja tupav, btw)?!

 

Idi u skolu malo. Zavrsi je. Nadji curu. Ono.. jebi je! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Izbaci te svoje frustracije na neki kreativan nacin.

Samo, MOLIM TE!!!! , nemoj da seres po stvarima koje mislis da razumes!

Pa, zbog skotina poput tebe (ovo sam zakljucio samo iz tvojih debilnih postova, mozda si ok lik..) i propada metal scena! Vaistinu! Tipa "nece se to nikad promeni, metal ce uvek da bude na marginama.. svega!) itd. NISTA pzoitivno nece doneti nasem napacenim metal mindovima! Jeste!

 

A bas solid stojim iza toga da ce pobede ovakvog i slicnog tipa veoooooma doprineti

izlazu metala iz senke nekih krajnje nekvalitetnih muzickih pravaca koji (samo) trenutno drze primat u svetu!

 

 

Eto, rekoh svoje pa pljujte do mile volje!

Jebe mi se.

Zaista nisam od onih koji 14 sati dnevno provode na ovom forumu otudjeni od bilo kakvog socijalnog zivota!

I jebe mi se za "rep" ovde.

Ionako je 95 posto ljudi koji postuju na ovom forumu isfrustrirana klincurija koja slusa metal 2-3 godine i misli da je pobrala SVU mudrost ovog sveta. A popasli su samo muda!

 

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='24. 5. 2006, 01:00'] izuzetno je zalosno sto ovde vecina ljudi shvata bilo koga ko ima jasno izgradjen i argumentovan stav kao nekog ego manijaka

 

ja vam se ovom prilikom izvinjavam sto nisam kao vi

preskocimo moj ego trip, i vratimo se na temu

 

a picajzlama poput ove gore koje zele da mi se obrate/uvrede na bilo koji nacin (pa makar to podrazumevalo upotrebu decijeg-trulo-raspadajuceg sarkazma) preporucujem da to ucine na PP ili u 4 oka sto bi bilo mozda jos i bolje

 

fala

Pazi `vamo!

 

Po ovoj poslednjoj izjavi mogu samo da zakljucim da imas manje od 17 godina.

Pa, da l` si toliko.. lowlife da ovakve rasprave resavas.. u 4 oka?! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Sto, da neces mozda se BIJES sa nekim ko ne deli tvoj kurcevi krajnje pesimisticki (i do jaja tupav, btw) stav?!

 

Idi u skolu malo. Zavrsi je. Nadji curu. Ono.. jebi je! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Izbaci te svoje frustracije na neki kreativan nacin.

Samo, MOLIM TE!!!! , nemoj da seres po stvarima koje mislis da razumes!

Pa, zbog skotina poput tebe (ovo sam zakljucio samo iz tvojih debilnih postova, mozda si ok lik..) i propada metal scena! Vaistinu! Tipa "nece se to nikad promeni, metal ce uvek da bude na marginama.. svega!) itd. NISTA pzoitivno nece doneti nasem napacenim metal mindovima! Jeste!

 

A bas solid stojim iza toga da ce pobede ovakvog i slicnog tipa veoooooma doprineti

izlazu metala iz senke nekih krajnje nekvalitetnih muzickih pravaca koji (samo) trenutno drze primat u svetu!

 

 

Eto, rekoh svoje pa pljujte do mile volje!

Jebe mi se.

Zaista nisam od onih koji 14 sati dnevno provode na ovom forumu otudjeni od bilo kakvog socijalnog zivota!

I jebe mi se za "rep" ovde.

Ionako je 95 posto ljudi koji postuju na ovom forumu isfrustrirana klincurija koja slusa metal 2-3 godine i misli da je pobrala SVU mudrost ovog sveta. A popasli su samo muda!

 

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, norveska pjesma je skroz dobra bila, totalni Within Temptation aranzman...

 

 

Kako na svakoj temi neko mora da kontrira, tako i na ovoj.Yumetal se umirit ne moze...

Meni se norveska pesma vise cinila kao pop verzija Loreene McKennitt.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam lowlife da se bijem sa nekim sa foruma niti to zelim, vec jednostavno zastupam mishljenje da ako vec hoces da uvredis nekoga na bilo koji nacin da je bolje i ljudskije da mu to saopstis u lice nego da se krijes iza monitora ili da ga ogovaras iza ledja

ispravi me ako gresim

 

ko je veci lowlife? onaj koji vredja iza monitora ili onaj koji ima muda da sve to kaze nekome u lice?

dakle ta zamena teza koju pokusavas da plasiras ti je jeftina i smrdi

 

takodje, ja nigde nisam rekao da ce metal uvek biti na marginama i da se nista nece promeniti, samo sam rekao da ne vidim zasto bi bilo pozitivno za metal to sto je Lordi pobedio (cak sam i obrazlozio zasto tako mislim)

dakle naveo sam konkretno samo jedan primer a ti si me vec optuzio za zaveru protiv metala kao pokreta

smesno?

vaistinu

 

a sto se tice mog vremena provedenog na forumu, pa zar je bitno? otkud ti znas cime se ja bavim u zivotu pa da mozes da procenis na osnovu par postova da nemam socijalni zivot?

na kraju krajeva imam isti broj postova na dan ko ti, tako da si otudjen od socijalnog zivota ko ja icon_smile.gif

 

nastavi da uriniras sam sebi u usta, sjajno ti ide icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='24. 5. 2006, 12:31'] nisam lowlife da se bijem sa nekim sa foruma niti to zelim, vec jednostavno zastupam mishljenje da ako vec hoces da uvredis nekoga na bilo koji nacin da je bolje i ljudskije da mu to saopstis u lice nego da se krijes iza monitora ili da ga ogovaras iza ledja

ispravi me ako gresim

 

ko je veci lowlife? onaj koji vredja iza monitora ili onaj koji ima muda da sve to kaze nekome u lice?

dakle ta zamena teza koju pokusavas da plasiras ti je jeftina i smrdi

 

takodje, ja nigde nisam rekao da ce metal uvek biti na marginama i da se nista nece promeniti, samo sam rekao da ne vidim zasto bi bilo pozitivno za metal to sto je Lordi pobedio (cak sam i obrazlozio zasto tako mislim)

dakle naveo sam konkretno samo jedan primer a ti si me vec optuzio za zaveru protiv metala kao pokreta

smesno?

vaistinu

 

a sto se tice mog vremena provedenog na forumu, pa zar je bitno? otkud ti znas cime se ja bavim u zivotu pa da mozes da procenis na osnovu par postova da nemam socijalni zivot?

na kraju krajeva imam isti broj postova na dan ko ti, tako da si otudjen od socijalnog zivota ko ja icon_smile.gif

 

nastavi da uriniras sam sebi u usta, sjajno ti ide icon_wink.gif

Skrivanje iza monitora?

Heh, pa puuuno ljudi ovde zna ko sam ja. I da zelim da se krijem, promenio bih nick! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

A prozivki sto se tice.. Smesan si. Nisu prozivke. Samo konstatacije.

 

I, covece, relaaax!

 

Pa, zar nisi provalio da se na poslednjih 5-6 strana ovog threada pravdas i vadis dupe? Sam da te pitam, iz cega?

 

Stvarno spusti loptu malo, preterao si.

icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pravdam se jer mi tovarite stvari koje nit sam rekao, a josh manje mislio

a imam dovoljno slobodnog vremena na poslu da se borim protiv vetrenjacha, tako da ono...

 

drugo, ko je tebi reko da se ti krijes iza monitora? opet masis poentu, a meni je muka da ti to objashnjavam ponovo - niti je to topic ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

SacrilegiouS ostavi ti nu metal na miru, ocigledno da ti pojma o tome nemas

Nemam ja nista protiv ljudi koji slusaju nu metal, ali je tragicno da ljudi koji slusaju tu muziku kritikuju neke ostale pravce koji su na daleko visem nivou.

 

Btw nikad nisam ni pipnuo nu metal, tako da nemam tu cast da ga ostavim evotigana.gif

Edited by SacrilegiouS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...