Jump to content

Lordi


Will-O-The-Wisp

Recommended Posts

MAJKO MILA, STO JE OVO?!?!?!

 

Prije dvije-tri nedelje sam cuo njihovu stvar "Devil Is A Loser"!!! Ostao sam bez teksta!

 

Rifovi probijaju zvucni zid, vokal je 'rapav i grozomoran (na, najpozitivniji moguci nacin), atmosfera je fantasticna, a tek oni... WOW! Kao da su izsali iz nekog splatter-punk tripa i osamdesetih godina! Ljudi dse oblace kao demoni!

 

Sviraju ensto sto bi moglo da se okarakerise kao shock/hard rock pomijesan sa heavy/power metalom!

 

Da li neko posjeduje album "Get Heavy!"??? Da li enko zna ima li toga u Crnoj Gori????????????

 

Ako su ostale pjesme nalik na "Devil Is A Loser" (ocigledna parodija na "opake" black metal tekstove!) onda je ovaj album NAGAZNA MINA!!!

 

Zivio Lordi!!!

 

 

P.S. Kao sto momci iz benda cesto napominju: "80-te su zakon!!!" LORDI JE ZAKON!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lordi je bas onakav bend kakav je trebao ovoj metal sceni... Zdravi, socni i mocni rock/metal sa korijenima u osamdesetim...

 

Pa, da neces da Lordi imaju neke "pametne" tekstove? Jedna od glavnih inspiracija su im Kiss i Alice Cooper... A i sam Lordi kaze da nastoji da pise tekstove onakve kakve bi Kiss danas pisali (da nisu pukli)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lordi je bas onakav bend kakav je trebao ovoj metal sceni... Zdravi, socni i mocni rock/metal sa korijenima u osamdesetim...

 

Pa, da neces da Lordi imaju neke \"pametne\" tekstove? Jedna od glavnih inspiracija su im Kiss i Alice Cooper... A i sam Lordi kaze da nastoji da pise tekstove onakve kakve bi Kiss danas pisali (da nisu pukli)...

 

Pre ih zasnivaju na KISSovim nego na Cooper-ovim textovima :roll:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jos kad bio bio voljan da nekako ustupis taj album na presnimavanje  :D  :mrgreen:  :mrgreen:

Što se mene tiče, i ne mora. Samo ja da saznam neke osnovne informacije o njima i nabaviću ja to već.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ne znam da li ovi izdaju samo black albume... Mozda, to i rade, ali vidim da rade i world-wide distibuciju za power albume (npr. pretposlednji Rage).

 

Blackie, ti obavezno nabavi Lordi, jer tebi ima da se svidi 100%!!! A, i ti Lemmy, bi trebao ovo da nadjes... biggrin.gif

Nije, pobrkao sam sa onim francuskim Drakkarom, što izdaje black metal i što Rock Express ima distribuciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...