Jump to content

The Stone


RNA

Recommended Posts

dobar je sajt jednostavan dizajn ali veoma pregledan jedva cekam novi album samo steta sto je otisao Aksominantijan iz benda al dobro Zombi je dobar bubnjar tako da se ne brinem

 

Ovo je VRLO privremeno resenje... uskoro (za nekih nedelju dana) pojavice se pravi sajt. Bice kompleksniji od ovog, po pitanju sistema na kom ce da radi, i sadrzaja, i dizajna, ali i dalje u duhu Stone-a icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glad je zamena za nefasa na koncertima, i to nadam se, ne doveka, nego dok se on ne nakani da pozira na bini ponovo.

Nefas je osnovao bend, po mom misljenju bez njega to nije to, ali mislim da je to suvisna tema, s obzirom da nigde ne pise da napusta grupu, nego samo da nece nastupati uzivo... mizantrop ostaje nihilista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nefas bi trebao da se leci, ali ozbiljno... Mnogo pusi, ubice ga te cigarete...

 

...Eh, eto ako odluci da krene na neku terapiju, rado cu ga primiti kod sebe i predano leciti, te kuvati mu klopu svaki dan ne bi li se malo popravio wub.gif

 

Nefas Fun Club

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bas bio sjeb kad sam procitala, uz Kozljnika, Nefas je bio glavna figura Stone.a. Ako je zaista otisao, TS vise nece biti ono sto je bio sad.gif Nije da i u kom slucaju potcjenjujem Glad, al Nefas je vokal i po..i vise od toga

 

sad.gif

 

Samo se nadam da je info pogresna.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ljudi jel provalio neko ovo do sad?

 

21.6.2006.

MAGLA NAD EVROPOM

Novi The Stone album u prodaji od 23.6.

 

Od 23.06. u prodaji je četvrti po redu full-length The Stone-a pod nazivom "Magla". Izdavač je Folter Records iz Nemačke. Album će biti nabavljiv na CD i vinil formatu, a u Srbiji preko Grom Records-a.

 

Od ostalih vesti izdvajamo:

- The Stone i May Result website-ovi su na novim adresama, i to www.thestonehorde.com i www.mayresult.net.

 

- May Result će nastupiti u Beogradu 27.8. u Domu omladine sa bendom Nokturnal Mortum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav kamenjarima, oduvali ste na Metal Hammer Stage-u!!!!!!!!

 

PS Drago mi je da vam se dopala moja nova The Stone majica, hvala Strahinji icon_smile.gif

To zato sto ja nisam bio, kad ja dodjem oni imaju tremu pa ne mogu da sviraju icon_biggrin.gif

 

Hvala drugarice, hvala! Da je nosis sa ponosom(samo pazi da ti obozavateljke The Stone ne ukradu icon_biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ko nije cuo ovu pesmu, ne zasluzuje da bude ovde!"

Onda krece neko krljanje...

Pa onda kaze:

"Ajde jebem vam mater!"

 

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

Cekaj, ko si ti da meni sa bine jebes mater? Ne volim inace blek metal, dosao sam da poslusam The Stone jer su mi rekli da je do jaja, ja sam ostao iako su kasnili ko svinje, i onda mi neki lik sa shiljcima na rukama jebe mater sto ne znam pesmu. Izvinite, gde to ima? Sta bre vi mislite ko ste? Bogovi? Terajte se u tri lepe pizde materine! Ajde da je to deo nekog scenskog nastupa, pa jos da kazem nesto, ali ono je bilo previse... Vidimo se ponovo u Novom Sadu, ali ovaj put negde gde mogu da unesem gajbu paradajza... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...