Jump to content

The Stone


RNA

Recommended Posts

Kada bih opisao svirku u jednoj reci rekao bih uzas.

Jbt pa sve pesme su im iste. Ne znam koliko su svirali(jer nisam ostao do kraja), ali zao mi je sto su moonspell ogranicli na tako kratak vremenski period zbog ovakvih likova.

e peko sad si me razocarao! icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, to je posebna majica The Stone, uradjen je samo jedan primerak za jednu osobu i to se nece raditi vise. Zao mi je.

Ionako ti se ne bi svidela(osim ako ne nosis zenske majice icon_biggrin.gif )

a ja bio sav ponosan sto imam tragom hromoga vuka,jer je ona kvlt u 33 primerka,kad ono ti dodjes i napravis tu u jedan primerak icon_razz.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

sad sam ja = ne trve icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ko nije cuo ovu pesmu, ne zasluzuje da bude ovde!"

Onda krece neko krljanje...

Pa onda kaze:

"Ajde jebem vam mater!"

 

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

Cekaj, ko si ti da meni sa bine jebes mater? Ne volim inace blek metal, dosao sam da poslusam The Stone jer su mi rekli da je do jaja, ja sam ostao iako su kasnili ko svinje, i onda mi neki lik sa shiljcima na rukama jebe mater sto ne znam pesmu. Izvinite, gde to ima? Sta bre vi mislite ko ste? Bogovi? Terajte se u tri lepe pizde materine! Ajde da je to deo nekog scenskog nastupa, pa jos da kazem nesto, ali ono je bilo previse... Vidimo se ponovo u Novom Sadu, ali ovaj put negde gde mogu da unesem gajbu paradajza... pivopije.gif

Brate ja sam fan The Stona ali podrzavam te skroz!! pivopije.gif To nije uopste u redu snjihove strane, ako nastave tako izgubice dosta fanova a onda ce u prvi red doci bendovi koji su jos uvek "svezi" na sceni i koji ne jebu mater svojim fanovima! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ljudi to je pijani Glad... Mislim, svi znaju da mi on baš nije najmilija osoba....

A eno vam ga Saruman u Mordoru i idite i lepo mu recite sve u lice i gotovo... icon_da.gif

saruman...hehehehehe...priceless,I say laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

A Glad je drkos

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ko nije cuo ovu pesmu, ne zasluzuje da bude ovde!"

Onda krece neko krljanje...

Pa onda kaze:

"Ajde jebem vam mater!"

 

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

Cekaj, ko si ti da meni sa bine jebes mater? Ne volim inace blek metal, dosao sam da poslusam The Stone jer su mi rekli da je do jaja, ja sam ostao iako su kasnili ko svinje, i onda mi neki lik sa shiljcima na rukama jebe mater sto ne znam pesmu. Izvinite, gde to ima? Sta bre vi mislite ko ste? Bogovi? Terajte se u tri lepe pizde materine! Ajde da je to deo nekog scenskog nastupa, pa jos da kazem nesto, ali ono je bilo previse... Vidimo se ponovo u Novom Sadu, ali ovaj put negde gde mogu da unesem gajbu paradajza... pivopije.gif

Nemo' paradaiz, bre, mnogo skup!

Cu gi uberem kilo kajsija iz svoju bastu, prvo da izemo, pa ce kostice posluziti svrsi icon_twisted.gifpivopije.gifmhihi.gif !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...