Jump to content

The Stone


RNA

Recommended Posts

Zato sto ljudima u "smrdljivoj Sloveniji" nije mnogo 5, 10, 15 evra da gledaju strasan bend, a ne ko ovde slepci, kukali za 500 din. u novembru, umesto da ljudi bubu presrecni i ponosni sto je bend takve klase domaci. Mnoge, ako ne i sve kvalitetne stvari kroz istoriju su iz Srbije uspevale u raznim "smrdljivim" zemljama i tek tada postajale priznate ovde... u nekim slucajevima nazalost cak nikada.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto ljudima u "smrdljivoj Sloveniji" nije mnogo 5, 10, 15 evra da gledaju strasan bend, a ne ko ovde slepci, kukali za 500 din. u novembru, umesto da ljudi bubu presrecni i ponosni sto je bend takve klase domaci. Mnoge, ako ne i sve kvalitetne stvari kroz istoriju su iz Srbije uspevale u raznim "smrdljivim" zemljama i tek tada postajale priznate ovde... u nekim slucajevima nazalost cak nikada.

Pazi brate, jeste publika nasa govno i sve to ali jebeno svirka u novembru je bila prva svirka posle ne znam koliko godina ovde. Ispadamo sa njihove najvece turneje i ocigledno cemo morati da cekamo jedno 5 godina da bi opet ovde odsvirali. I Slovenija jeste smrdljiva zemlja. :da:

Edited by Jarac
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, makar je zemlja, tj. drzava, za pocetak, a veruj mi, mnogo sam kompetentniji od mnogih da govorim sta u Sloveniji smrdi, a sta mirise. Ispadamo s turneje jer se niko nije ponudio da im organizuje koncert, a to se desilo zato sto bi karta morala da kosta sigurno 1000 din, jer tu ima jos Negura Bunget, a s tom cenom bi doslo 47 ljudi. Na kraju, ja bih prvi jako voleo da ih gledam, al jebi ga.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispadamo s turneje jer se niko nije ponudio da im organizuje koncert.

Pa, ja ne znam da li je The Stoneu ili May Resultu ikada iko organizovao koncert u Srbiji. Awaken/Grom Records radi te svirke, ne treba njima niko za organizaciju.

 

Sa druge strane, mozda se ljudima ovaj put jednostavno nisu svirali, ili uklapali u planove, datumi u Srbiji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

THE STONE (Ser) - Golet CD/LP - new album coming soon!

After more then 6 months of silence we are proud to announce the coming of our 6th full-length album entitled "Golet". On 13th of July the band will enter well-known Hellsound studio/Czech Republic in order to record this next black manifest. The album will be released on 15th of September through Folter Records on CD and LP format.

 

The CD version will be ready for the tour through Europe in september with INQUISITION (Usa), REVENGE (Can) & CORPUS CHRISTII (Por)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...