Jump to content

The Stone


RNA

Recommended Posts

Uvek je bio fenomenalan frontmen, ne mož to svako da iznese na taj način, kad se zameni sa Nefasom, izadje s ovim svojim paintom sa linijama i krene da se giba kao djinn - spektakl.

Nefas mi je malo draži, da se razumemo, ali Glad nije nikakva zamena nego lik za sebe.

A dobar je i za bleju ovako :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Bio je dobar koncert sinoc u domu, veoma dobra posecenost, negde oko 500-600 ljudi, mozda je moglo biti malo vise ali i ovako je ok. Bilo je dosta glasno, voleo bih da je bilo za nijansu tise, al dobro ne moz svakom ugoditi. Pohvala za maksimalno ispostovanu satnicu, sve je bilo u minut. Par klipova od mene:

 

 

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, meni koncert i nije bio neki. Na stranu što mi Slovenska krv nije ni blizu njihovim najboljim radovima, kao da ih je sve velika sala pojela, mutan zvuk a Glad je bio baš ispodprosečan posebno na početku. Ko je imao prilike da vidi premijum bm vrištače na delu nikako ne može biti impresioniran ovakvim vokalom. Posle su se malo svi zagrejali pa je bilo bolje, a kad su krenule pesme sa Kosturnica bilo je dobro, jednostavno bolji i zanimljiviji aranžmani, makar za mene. Naravno, ovo je cepanje dlake na 4 dela, baš mi je drago što the Stone imaju status kakav imaju i što su gotovo napunili veliku salu. Poseban plus za predivan dizajn jedne od majica koja od sinoć krasi moju kolekciju, svetski izgleda.

Terrorhammer bili dobri, ne slušam kod kuće baš često takvu oldskul riljanciju ali uživo je zabavno skroz.

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 5/19/2020 at 12:43 AM, HUMAN said:

Junače iz Bataje mora da su ti ovi petokolonaši neki fetiš kad ih pominješ tako često:obrv:

Видех тек сад, нажалост. Могу само да изјавим да им убрзо долази крај. И да поздраве женски део фамилије ;) поготово мајке. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...