Jump to content

The Stone


RNA

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sta ce nam takav fest kada publika kuka na blato, Beogradjani kukali kako nema nocnog da se vrate kuci, a da ne spominjemo ljude kojima je Ripanj bio daleko..
Metal festival je bio u pitanju, nije bila opera u pozoristu u centru grada.
Da mogu da ponovim opet bi sve isto, samo bi ostao budan da odgledam Hornu.
Jeste bilo hladno, jeste bilo blata prvog dana ali mi smo tamo kampovali i nista nam nije bilo. U kafani se jelo, ispred diskonta se pilo i druzilo, dva ToiToi-ja su bili usrani i ispovracani prvih 45min kako je festival krenuo (takvi su ostali i do samog kraja, niko ih nije cistio), gledao sam Vozda kako radi kolut unapred nizbrdo (i pokusava da se zaustavi na sredini brda ali je to proslo tako sto se sav izubijao na putu do dole 🤣), neverovatno mnogo dogadjaja, fora i zajebancija u tih 3 dana.
Da je bilo idealno za publiku i nije. Moglo je to malo bolje ali opet takav line up i takvo druzenje.. Ne znam da li ce se ista slicno ponoviti u Srbiji.

Edited by dimmu1
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Ta 2013 je bila prosto rečeno zlatna u odnosu na situaciju sada. Bar meni. Izašli su novi Darkthrone, Summoning, Burzum, na lokalnoj sceni novi Eyesburn, Dubioza, Brkovi, a na stranu što sam se tada zabavljao kao niko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quote

We can eagerly announce The Stone is joining forces with Drakkar Productions & Mailorder (Official) to replenish our back catalogue. The collaboration will start off with reissues of the first 8 full-length albums on CD and LP. More info in the following days.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

uh dobrog li događaja sinoć u Lazarevu

odlična poseta, bendovi na nivou, dodatni plus za to što se sve dešavalo u selu blizu Zrenjanina, a ne u Beogradu ili Novom Sadu

Kobold - iskreno, nisam zapamtio ništa

War Engine - zabavan bend, ovo ću da pustim i kod kuće. Pevač baca samo loše forice, kako i treba da se ponaša vokalista u ovom žanru

Nadimač - biću fin i reći da nisam fan

The Stone - šteta zbog tehničkih problema zbog kojih su kasnili, pošto su isprašili kad je to sređeno, lista kratka ali jebitačna

Vartra - nažalost preskočih

 

svaka čast organizaciji, baš treba biti entuzijasta za ovako nešto

i pohvale svima koji su došli iz Beograda, Novog Sada, Apatina, Sombora, Bačke Palanke...

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo si pametan

da, odlična poseta za ekstremni metal u selu na 10 kilometara od Zrenjanina

ja sam zbog tog jednog benda došao, ali je svakoga bilo ponešto i svi su uživali

 

jedno ne znam da li je neko promenio svoj utisak o bendu koji mu se svideo nakon što je ukapirao da ga i drugi vole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da ali nije baš kao fazon da su svirali lokalni bendovi iz krčedina već dva najpopularnija benda kod nas u poslednjih 15ak godina + je ulaz bio džabe..

1 hour ago, kuruz said:

jedno ne znam da li je neko promenio svoj utisak o bendu koji mu se svideo nakon što je ukapirao da ga i drugi vole

Koji je to bend?

ps. ja znam samo jednog čoveka na planeti zemaljskoj koji je promenio klub za koji navija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...