Jump to content

The Stone


RNA

Recommended Posts

Guest gore-m-milica

HAHHHHH

 

i ja sam konacno cula nesto....od tih poznatih tipova...

 

i mogu reci...nisu me negativno iznenadili....ja sam bilaubedjena da je to komerziala 100000%

 

ali nenenen bas fino

 

podsecaju na behemoth

mada su behemoth vise death....ali mm...bas mi deluje slicno..i ne samo muzika..nego zelokupna grupa....

 

mozda zato sto su oba banda "slavska"...uostalom nema ni veze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

E,ovako je to bilo...Neki lik je izasao na scenu,popricao sa Nefasom i onda se naglo okrenuo,pljunuo na bend i nazvao ih pickama,zatim su ga odvukli.Onda je Nefas izgovorio sledece na mikrofon:

 

"Ova picka je trazila da sledecu pesmu najavim u slavu paljenja Hilandara.

Necu da slavim nista srpsko spaljeno,pa makar to bila i crkva."

 

To ti je otprilike to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sa net-a skinuo istoimenu pesmu i odusevio se. Pesma je jedna od najboljih koje sam cuo. Ako je citav album tako dobar jedva cekam da ga zbavim.

Pjesma 'Zakon Velesa' je jedno od najgorih stvari koje su The Stone snimili u zadnje vrijeme. Osjeca se stari duh ali nije to to....tekst nije los, prati zapocetu tematiku. Dobar je drugi dio pjesme. Cini mi se da Anaksimandar malo skida Horgha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da Anaksimandar malo skida Horgha...

Anaksi ko?

 

Inace, jel se to neke zavere kuju ovde ili...

Pre mesec dana se prijavim i napisem post, danas dodjem posta nema icon_smile.gif

Pre dva meseca se prijavim, pre mesec dana dodjem pa ne mogu da se ulogujem, itd.

 

Novi album je odlican, malo je mracniji i tekstovi su malo "zatvorenijeg" tipa.

Nadam se da ce uskoro stici u Srbiju pa da ceo narod cuje icon_smile.gif

 

Slava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pjesma 'Zakon Velesa' je jedno od najgorih stvari koje su The Stone snimili u zadnje vrijeme. Osjeca se stari duh ali nije to to....tekst nije los, prati zapocetu tematiku. Dobar je drugi dio pjesme. Cini mi se da Anaksimandar malo skida Horgha...

Stvar licnog ukusa mada jedna od najgorih je prejaka ocena . Meni je pesma dobra pogotovo sto ti kazes drugi deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar licnog ukusa mada jedna od najgorih je prejaka ocena . Meni je pesma dobra pogotovo sto ti kazes drugi deo.

Slazem se sa Nosferatu...i meni je pjesma sasvim u redu, a i tekst je odlican. Nadam se da ce citav album biti u slicnom fazonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice izdanja "Tragom hromoga Vuka" dali su pesme sa demoa zadrzale istu produkciju i ostalo, ili su menjane?

Takodje me zanima dali ce vracati ime benda u Stone To Flesh? Mada, koliko god da je dobar naziv, posle ovoliko izdanja pod The Stone logoom, bilo bi glupo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice izdanja "Tragom hromoga Vuka" dali su pesme sa demoa zadrzale istu produkciju i ostalo, ili su menjane?

Takodje me zanima dali ce vracati ime benda u Stone To Flesh? Mada, koliko god da je dobar naziv, posle ovoliko izdanja pod The Stone logoom, bilo bi glupo...

Pesme sa demoa NISU zadrzale istu produkciju. Ko god ti kaze da jesu, znaj da nije slusao ili demo ili CD na kom su stare pesme cini mi se remasterizovane ali u svakom slucaju veoma je mala razlika u produkciji starih i novih pesama na tom albumu.

THE STONE je promenio ime da se otkaci od CCPa jer su u vreme menjanja imena bili pod njihovim ugovorom. Ime se sada 100% nece menjati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...