Jump to content

The Stone


RNA

Recommended Posts

Vesti od Rakica...

 

Novo izdanje THE STONE-"Cujete li smeju nam se mrtvi" ultra limitiran 7"EP vinil koji donosi 2 potpuno nove pesme benda!SAMO 40 kopija ce biti nabavljivo u Srbiji.Ova singl ploca ce se pojaviti kao izdanje Eclipse Records iz Ceske a distribucija u Srbiji ce obavljati samo GROM Records!Cena 5evra + ptt!

U pripremi je THE STONE-"Neke rane krvare vecno" ,CD ce sadrzati kompletan prvi album + nove pesme + multimedijalni video zapis, novi dizajn!

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, cuo sam da ZAKON dereeee...moram to nabavit nekako...samo ovdje kod nas u sarajevu je tesko doc do toga, jebga...

da The stone su definitivno najbolji mislili mi tako ili ne!

 

evo ti podatci od distributera iz sarajeva kod njega ces naci dosta toga i albume od The Stone!!

naravno samo orginali!!!

 

Distribution:

Sarajevo -

Dark Distribution & Promotion

Davor "Darkman" Njegic

061/439169

[email protected]

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vesti od Rakica...

 

Novo izdanje THE STONE-"Cujete li smeju nam se mrtvi" ultra limitiran 7"EP vinil koji donosi 2 potpuno nove pesme benda!SAMO 40 kopija ce biti nabavljivo u Srbiji.Ova singl ploca ce se pojaviti kao izdanje Eclipse Records iz Ceske a distribucija u Srbiji ce obavljati samo GROM Records!Cena 5evra + ptt!

U pripremi je THE STONE-"Neke rane krvare vecno" ,CD ce sadrzati kompletan prvi album + nove pesme + multimedijalni video zapis, novi dizajn!

Komercijala icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest [Independor]
' date='30. 12. 2004, 15:14'] slusao neko novi EP?

Slusao sam i sta da sad kazem ok je ali Zakon Velesa je odlican.Ali sta im je zakon Velesa!To sto konji vuku plameni krug ili to sto su se digla kolja krvava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
The Stone je najbolji srpski metal bend. Svi albumi su im dobri i sve pesme. Poz za Kozeljnika i Nefasa najbolje domace metal muzicare

 

SLAVA PERUNU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veliki trud i napor sam ulozio da zavirim u tvoj profil i saznam koliko si normalan. Nije ni cudo sto tako zboris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, i ja se patim oko preslusavanja te singlice, konacno neka prednost sto mi je rodjeni brat D.J., ako nista, imam asortiman najboljih gramofona u kuci icon_mrgreen.gificon_biggrin.gif

 

Preslusao sam jednom, i... nista, preslusacu jos jednom, niceg se ne secam.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...