Jump to content

The Stone


RNA

Recommended Posts

Pricha se o The Stone-u, pa bih molio da se vratite na temu o Kamenjarima, koji bi inache bili fenomenalan bend, kad bi malo unapredili nachin svirke - od prvog do poslednjeg albuma (a kao bilo ih je mnogo :mrgreen: ) bubnjari nisu nauchili nishta drugo do chistog kechevskog zakucavanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vidim da ovde ocigledno neki ne kapiraju da scena NE POSTOJI necu vise da diskutujem o tome. Od sada pricam samo o The Stone smile.gif

 

Pozdravljam vas crne ptice sto kljucate svet

Dok na dlanu mrtve noci stoji razapet

U krvi do kolena proboden vriskom vremena

Pozdravljam te divlji vetre sto pustosis svet

Dok na dlanu mrtve noci stoji razapet

Nova groblja dizu se za one koji dolaze

 

Konce koji nas krecu Djavo spusta i dize

Pronalazimo drazi u svemu sto je gadno

Bez groze silazimo niz mracno grotlo smradno

I svakog smo dana za korak Paklu blize!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

E ljudi nabavio sam njhov novi album Tragom Hromog Vuka!!!!

I moj zakljucak je:

REMEK DELO!!!!

To je ustvari prva dva demo snimka sa dve nove pesme Tragom Hromog Vuka i josh jdna neznam kako se zove u ovom treutku.

Skinuo sam bio i neke pesme sa Slovenske Krvi isto su mnogo dobre.

Ono sto mi je isto zapalo za uvo je da pesme otpevane na nasem zvuce mnogo bolje od onih pesama na engleskom sto su otpevali.Posebno Tragom Hromog Vuka i Neba Nigde Nema fantasticno!!!!

Mada sam jedva razumeo i to sa slusalicama max. skoncentrisan!!!!

E da a zasto nema txt.-ova na omotu?????

Ja mislim da je ovo najbolji nash bend pa neka prica ko sta hoce.Jeste da ja neslusam mnogo black ili sam od skoro poceo da slusam.ALi slobodno mogu reci da je ovo srpski MARDUK!!!!!!!!!

Fantasticno bre nemam reci,sada cu najverovatnije da nabavim Slovensku Krv mada 800din.cu se zrtvujem nekako .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo mi bendova, i to dobrih, samo sto oni nemaju uslova ili su jednostavno lenji.Inace je oboje.

The Stone su bend sa nase scene koji se najvise probio u inostranstvo.

Ima bre bendova pa josh kako i to jako dobrih iz razloga sto sviraju iz srca,a ne za pare kao pojedini iz zapadne erope.Mada i kod nas ce biti tako eto cist primer sa alogijom.....

Mada to nije za ove temu.

The stone se probio jebiga CCP je to.

A i sa razlogom se probio,mada sam cuo da su smorili sa svirkom po beoradu.A moj odgovr na to pa bre beogradjani mnogo vam ,,buchi'' glava

mnogo koncerata bezveze vam je vise da idete da gledate.Dok bi to meni bio dozivljaj da vidim The STone mada sam gledao Murder koji je otpilike slicno tome.

MAlo smaram ali stoooo godina nisam bio na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gif gay i pešovan je jedno te isto!! A što se tiče nafuranosti prvo pogledaj svoj potpis

 

Što se tiče The Stone, ja sam ih uspjeo naći ovdje u USA i to kod nekoliko distributera i svugdje imaju odlične recenzije. Isto tako i May Result i mogu reći da jedino Tmina ima gori omot (mislim na textove) nego Slovenska Krv. Tu imaš textove, ali nema šanse da ih pročitaš....da se živ pojedeš!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stone su nafurani gay peshovani i ko im jebe mater kad ima 1000 boljih bendova onda me boli kurac za njih.

 

Prijatan dan !  :twisted:

 

Alexi Fucki' Laiho, nastavis li sa pljuvazom takve vrste, bices Alexi Obrisani Post Laiho. Ako ti se bend ne svidja, to nije razlog da ga tako pljujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da mi se nesto posebno ne svidjaju, samo ima jos milion takvih bendova, a oni izigravaju neke zvezde.

 

To mogu u ovoj usranoj zemlji, a napolju mogu samo da ga puse.

 

Kraj price !

 

Da, mogu da ga pushe...vjerovatno su zbog svog izigravanja dospijeli do Open Hell festivala... :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javljaju mi ljudi iz Svedske, Nemacke i Austrije da se i Stone i May Result mogu naci izmedju Gorgorotha i Immortala u njihovim prodavnicama diskova.............

 

Sama ova cinjenica govori za sebe!!!!!!!!!

 

Uzgred meni ce iz Svedske poslati njihove albume koji se ovde ne mogu naci....................nje,nje,nje.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

 

Puknite od muke! tongue.gif:twisted:tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da mi se nesto posebno ne svidjaju, samo ima jos milion takvih bendova, a oni izigravaju neke zvezde.

 

To mogu u ovoj usranoj zemlji, a napolju mogu samo da ga puse.

 

Kraj price !

 

Ti si napacen...

 

Sto se tice Murder, uskoro ce biti jos necega biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ovo nije tema za to ali kad ste vec poceli Grimorium Verum je najbolji domaci band a Bethor je odmah posle njega.

The Stone,pa ok black.Vise su mi se svidjali radovi pod imenom Stone To Flesh a ovo sto danas rade je ok ali nista posebno,bar meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...