Jump to content

Iced Earth


Iced Earth Diskografija  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nebojšo, nije valjda da Vladanu nisi dao svoj novi broj telefona? Možda bolje da mu ja dam tvoj MSN pa da se možete čuti?

 

Usput, dobar je novi IE.

IE? Koja verzija? 7? Ja ne mogu da ga instaliram, trazi proveru Windowsa, pa mi ista ne prodje :meshuggah:

 

Na MSN ne prihvatam vise nikoga, lista je dovoljno velika.

 

A ovaj novi album da je dobar, dobar je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Framing Armageddon mi se na prva 3 slusanja dojmi kao fin album, ali ipak ne mogu se oteti utisku da je ovo najslabiji Iced earth (u stvari, mozda je ipak prvi slabiji). Jos jedna zamerka mi ide na trajanje albuma i one silne instrumentale, koji doprinose tome da mi paznja krece da pada na drugoj polovini albuma. I da, Ripper je super otpevao po obicaju, nikad nisam razumeo to serinjanje na njegov racun, kao da je Barlowa zamenio Sejo Kalac, jebote. Ceka se dvojka, ipak se nadam da ce biti bolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ubedljivo za mene najslabiji do sad...ne znam ,moram da ga preslusam jos par puta,velika je verovatnoca da ce mi se misljenje popraviti... Ima par stvari koje su na nivou itekako.A i ne znam odakle im potreba za onolikim domorodackim etno motivima...do jaja ideja al mogli su oni bubnjevi i malko drugacije.Ne svidja mi se ni kako je odradjeno s akusticnom po tim instrumentalima.Sve deluje kao lepa zamisao al nekako neubedljiva...

 

 

Tako da ako su vec krenuli da blede,mislim da je krajnje vreme za jedan koncerty kod nas da ih i mi vidimo za zivota !!!!!! :)

Edited by East

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim Rippera i jedva sam cekao da cujem kako zvuci u kombinaciji sa IE, ali dosta sam se razocarao albumom (proslim). Ali, brate, ovaj novi je bas ono sto mojoj ludoj glavi treba da cuje :D Ubica od albuma, ponovo su se uzdigli, ko je voleo Something Wicked This Way Comes, mozda ce ovaj zavoleti jos vise...Osetis kad se neko stvarno posveti muzici, a ne da izbaci album samo zato sto mora - sto ga ugovor obavezuje na to ili sto bi da zaradi koji yevro...Jedan od ovogodisnjih favorita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim Rippera i jedva sam cekao da cujem kako zvuci u kombinaciji sa IE, ali dosta sam se razocarao albumom (proslim). Ali, brate, ovaj novi je bas ono sto mojoj ludoj glavi treba da cuje :D Ubica od albuma, ponovo su se uzdigli, ko je voleo Something Wicked This Way Comes, mozda ce ovaj zavoleti jos vise...Osetis kad se neko stvarno posveti muzici, a ne da izbaci album samo zato sto mora - sto ga ugovor obavezuje na to ili sto bi da zaradi koji yevro...Jedan od ovogodisnjih favorita.

 

cenim licna misljenja,

ali ovaj album, ne moze da se meri ni sa horor show,koji je prosecan album, a kamoli sa something wicked originalom. Iced Earth je sa ovim poslednjim albumom totalno pukao. Schaffer se nikad nije mogao pohvaliti činjenicom da je inovativan muzičar, ali ovaj album je razočarenje 2007-e.

Ripper je odličan pevač, ali nikad nije bio za IE.

Jon je lepo mogao da uzme mladog Scott Oliva-u iz ''Wind Wraith'',mnogo bolje bi se uklopio.

 

Od horror show na ovamo IE studijski totalno trune.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim da je Barlow bio kljucna figura u ovom bendu...novi album mi nije nesto preterano, ali nisam poslusao sve pesme, tako da ce mi se misljenje promeniti kad ga celog detaljno preslusam....Ali u poredjenju sa Something Wicked...i Dark Saga....ovo sto sam do sada cuo je samo bleda slika starog dobrog Iced Earth-a..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...