Jump to content

Iced Earth


Iced Earth Diskografija  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dobar je ovaj singlic, ne znam da li sam pristrasan zbog Mata (nije da ne volim Rippera, though...), ali meni ove pesme zvuce bolje u njegovoj izvedbi. Vratila mi se vera u Iced Earth posle katastrofe sa poslednjeg albuma.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne mogu da verujem! Dolaze u Peštu 14. Aug!!! 2 dana posle Maidena! Ide li neko u peštu?

 

da li neko mozda ima neku tajnu info da mozda dolaze kod nas?

 

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, na Maidene definitivno idem. Na IE cu verovatno ici jer mi je ovo verovatno jedina prilika da ih vidim, samo da se izorganizujem. Ako ne bude nista organizovano, idem vozom, prespavam u hostelu i vratim se kuci. Pa onda isto to za IE. Ne verujem da bi me 1 dan blejanja po pesti izasao jeftinije, jer ne nameravam da idem na dan izmedju Maidena i IE. Sescu pa cu sve lepo da izracunam, pa ako me bude izaslo jeftinije, onda cu ostati i taj dan izmedju.

 

Jesi ti mislio da ides samo na IE ili na jos nesto? Maideni su 12. Aug, 13. Avantasia, a IE 14.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neki od nas su vec pricali o ovome na temi o avantasiji...

Maljavi razbijac i ja smo vec isplanirali da idemo na avantasiju i iced earth, bilo bi lepo da se nekako uklopimo da idemo zajedno...

u stvari sad vidim da je to nemoguce posto ides i na maidene :) al onda mozemo nazad zajedno...

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, na Maidene definitivno idem. Na IE cu verovatno ici jer mi je ovo verovatno jedina prilika da ih vidim, samo da se izorganizujem. Ako ne bude nista organizovano, idem vozom, prespavam u hostelu i vratim se kuci. Pa onda isto to za IE. Ne verujem da bi me 1 dan blejanja po pesti izasao jeftinije, jer ne nameravam da idem na dan izmedju Maidena i IE. Sescu pa cu sve lepo da izracunam, pa ako me bude izaslo jeftinije, onda cu ostati i taj dan izmedju.

 

Jesi ti mislio da ides samo na IE ili na jos nesto? Maideni su 12. Aug, 13. Avantasia, a IE 14.

 

Ma samo na IE...dvoumio sam se izmedju toga i Avantasie, al kada sam video klip Avantasie...IE definitivnO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bem mu mater stvarno ne znam shta da radim za taj sziget, chekam kraj evropskog prvenstva pa ako dobijem na kladioni ladno bih otishao i na Mejdene, i na Avantasiau, pa chak i na IE...ali to teshko da cu da izvedem jer stvarno ne znam s kim da idem...to je ustvari najveci problem...a ako nishta idem samo na Mejdene jer ce za to biti organizovan prevoz pretpostavljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bem mu mater stvarno ne znam shta da radim za taj sziget, chekam kraj evropskog prvenstva pa ako dobijem na kladioni ladno bih otishao i na Mejdene, i na Avantasiau, pa chak i na IE...ali to teshko da cu da izvedem jer stvarno ne znam s kim da idem...to je ustvari najveci problem...a ako nishta idem samo na Mejdene jer ce za to biti organizovan prevoz pretpostavljam.

 

Ako hoces na Maidene bolje da ides na solo koncert ( ima organizovano za Bugarsku i Hrvatsku ) , jer je ovo festivalski nastup , pa samim tim ne verujem da ce i biti organizovano . Nego ajde ti lepo na IE + Avantasia , do avgusta mozes skupiti nekih 100 evra . Samo steta sto si se zeznuo na kladionici .... Nemci pobedjuju ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoces na Maidene bolje da ides na solo koncert ( ima organizovano za Bugarsku i Hrvatsku ) , jer je ovo festivalski nastup , pa samim tim ne verujem da ce i biti organizovano . Nego ajde ti lepo na IE + Avantasia , do avgusta mozes skupiti nekih 100 evra . Samo steta sto si se zeznuo na kladionici .... Nemci pobedjuju ....

 

 

U Hrvatsku ne idem, a za Bugarsku me nerviraju one hb karte...(sad ce neko reci da sam dosadan haha) ali stvarno je tako, sama chinjenica da cu Mejdene gledati sa 50 m razdaljine me nervira i zato planiram da ih gledam na szigetu, samo da bude prevoza, a chini mi se da je Laza neshto prichao da ce neki lik iz NS ga organizovati...

A kako ste vi planirali da idete na Avantasiju i IE?

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

@maljavi: Maideni nastupaju NULTOG dana na Szigetu, praktichno odvojeno od festivala, pa to dodje kao solo koncert prikachen za festival.

@power slave: najbolje bi bilo organizovano (Borko ili Maiden Serbia), a ako ne, onda idem vozom, ko ga jebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lista :

dark saga

vengeance is mine

burning times

declaration day

violate

pure evil

watching over me

ten thousand strong

dracula

coming curse

i walk alone

setian massacre

a question of heaven

---

melancholy

my own savior

iced earth

 

zadovoljan sam sve dok imaju draculu , qoh i pure evil ... mada voleo bih da cujem i huntera-a ...

mislim da sam izostavio stygian , pisem preko mobilnog pa ne mogu da proverim .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...