Jump to content

Iced Earth


Iced Earth Diskografija  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

I kakav je album? :bigblue:

Ovaj album defnitivno zalsuzuje duže slušanje. Ali, već nakon prvog preslušavanja mogu reći da jako zanimljivo zvuči. Novi pevač u nekim momentima pokušava, ali i uspeva da skine Barlow način pevanja. Zapravo kao da je Barlow otpevao album, način je sličan, ali boja glasa varira. Album je agresivniji i više vuče na ranije Iced Earth radove kao ''The Dark Saga'' koji su bili ekperimentalniji nego poslednji koji su uglavnom pratitli istu šemu.

U svakom slučaju prijatno me je iznenadio. Dve ili tri pesme traju dva minuta i baš su brze i agresivne. Ovo će se okretati ove jeseni!

Edited by Despot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zapravo ništa nisam ni očekivao...pogledaj samo moj post na predhodnoj strani, ali me je stvarno pozitivno iznenadio album.

Čudno ali glas novog pevača baš je kako treba lego uz muziku.

Da budem iskren meni je ovo još i najbolji Iced Earth još od ''Horrow Show''.

 

Ako vuce na The Dark Saga, onda ce mi se svideti. Ima li neka duza pesma?

Ima, zadnja pesma je i najduža. Ta pesma je odlična. Ima i balada-momenata. Oni su i najslabiji detalj.

Da, album vuče ne samo na dark Sagu nego činimi se na još ranija izdanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprilično tačan opis Dystopie od strane Despota... definitivno bend zvuči gladnije i žešće nego na poslednjih par albuma kada su me praktično potpuno izgubili. Najbitnija stavka jeste naravno novi pevač koji se dobrano potrudio da zvuči kao Barlow, i jedino u baladnim momentima i u kakvom vrisku me podseti na njegov pristup u Into eternity.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo sam nešto uzdržan komentar ostavio - Dystopia razbija jebote :rockdevil: a ovo dolazi od nekog kome su prošla dva albuma totalno smeće, nisu ovako dobro zvučali još od Horror show. Da mi je neko rekao da je potrebno izbaciti Barlowa da bend oživi ne bih mu verovao ali eto, desilo se. Jedva čekam sad koncert, samo da baja može da otpeva ovako live.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusam novi In Flames, koji drzi i drzi, stvarno izdanje godine. Ne znam sta ti slusas ali ocigledno ne utice najbolje na tvoje raspolozenje i manire. Dok ne izadje ovaj novi IE koji fino deluje u ovim najavama poslusaj i ti IF mozda ces se bolje osecati.

 

Za one koji mozda ne znaju, poslusajte 3. album grupe Pyramaze, na kome peva Barlow, bas je dobar (kao i ostali albumi ove grupe). Posebno bih izdvojio Legacy in a Rhyme - predivna balada, predivno otpevana.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...