Jump to content

Iced Earth


Iced Earth Diskografija  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meni su, kao što sam rekao, poslednja dva albuma bila katastrofa, i ovaj sam preko kurca pustio, danima mi je čamio... i sviđa mi se, jebeno mi se sviđa. Kad me tuče nostalgija ja pustim Something wicked.

Warbringer je samo formulaični treš, ni prineti Iced Earthu ni u jednom mogućem niti segmentu niti momentu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj na stranu album, nekom se viđa nekom ne, mislim da se vidi ovde žar neki novi u bendu. Ovaj Stu se polomi kako peva, album je nedvosmisleno žešći, najave osveženja u setlisti... vidi se da im se cepa i cenim da će svirka biti pizdarija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слушам Iced Earth од неке 1997. или нешто тако, мислим да је та година у питању. Обележили су ми део детињства и наравно младост није било дана да их нисам слушао. Материјал се разликовао, наравно од првенца до Horror Show-а али није губио на енергији и сваки албум је имао нову дозу, да тако кажем генијалности. Али после горепоменутог албума (Horror Show), долазе три албума који су... У најбољу руку речено, срање. Зашто? Па то јесте Iced Earth, то има ту атмосферу али нема ту снагу. Као да су исфорсирани... Не знам немају једноставно ту препоснатљиву енергију. Дао сам им више шанси, вртео их али то није то... Слушам цело јутро Dystopia, за разлику од претходна три има, али нажалост не толико колико треба, енергије. Јесте напредак у односу на прошла три албума, јесте боље али, је далеко од Horror Show-а, а да не спомињем неке раније наслове. Једноставно ми је сувише успорен... Не знам... 6.5 од 10 моја оцена. Поправка у односу на претходна три али то је то. Или сам ја једноставно превише очекивао од њих.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od matorih najvise volim Iron Maiden, a oni kao da pocinju karijeru, a ne da je zavrsavaju...energija, pesme, dubina...sve je tu!!

 

Sto se tice novog IE jos mi treba vremena za sud ali za sada deluje odlicno. Ima par fenomenalnih stvari, a za ostale mi treba jos vremena.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje si ti to albume slusao?

 

Posebno mislim na: A Matter of Life and Death i The Final Frontier (2010). To su poslednja 2 albuma od Iron Maiden. Nemoj tako glupa pitanja da postavljas, imas internet pa lako mozes da saznas koji su im poslednji albumi.

 

Iced Earth deluje stvarno obecavajuce. Jos nisam stigao mnogo da ga slusam ali je stvarno stvarno dobro sto su zamenili onog proslog pevaca. Sa njim su postali dosadni i vec vidjeni power metal klise od benda.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

matori bendovi su mahom zavrsili pricu sa dobrim izdanjima. nazalost.

 

Naprotiv, iz mog ugla gledano jedino matori u poslednje vreme izdaju nešto što valja. Pre 4 godine King i Saxon, pre 3 Judas, pre 2 Grave Digger i Megadeth, prošle Accept, Blaze i Halford, ove Ария. Dobro, i Wolf je uleteo sa poslednja dva jaka izdanja, oni nisu tako matori.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...