Jump to content

Iced Earth


Iced Earth Diskografija  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vaskrsnuca bendova i vracanja korenima koja nikada ne budu iskrena nego vestacki sklepana. Kada jednom posrnes nema nazad sem u slucaju da je bend bio mrtav u medjuvremenu. Ne mozdano.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamoran mi je album. Previse nekog sporog materijala i previse materijala koji (isti problem kao i prosli) podseca na neku stariju, samo u kao nekom novijem izdanju. I sad mi te pesme prave guzvu u live setlistima 'mesto da se cuje neki stari, pravi, klasik. Prosli je bar imao par hitova, ovde su mi i kad zazvuci ok refren, toliko isforsirani, vec na prvo slusanje sam imao oseacj kao da slusam album po 50. put, a kamoli nekoliko slusanja kasnije. 4. dosadan zaredom.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamoran mi je album. Previse nekog sporog materijala i previse materijala koji (isti problem kao i prosli) podseca na neku stariju, samo u kao nekom novijem izdanju. I sad mi te pesme prave guzvu u live setlistima 'mesto da se cuje neki stari, pravi, klasik. Prosli je bar imao par hitova, ovde su mi i kad zazvuci ok refren, toliko isforsirani, vec na prvo slusanje sam imao oseacj kao da slusam album po 50. put, a kamoli nekoliko slusanja kasnije. 4. dosadan zaredom.

 

potpis. bio sam u fazonu da cu ici na koncert ako bude bilo nekih kvalitetnih prackica na ovom albumu, ali bas nista me ne lozi da kupim kartu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Evo kako ja gledam albume od ajsd rta:

 

 

prvi-odlićan,vokal rigoleto,ali odlićne pesme,malo se slušo candlemass,malo se ložimo na king diamonda,saint vitus i eto ga prvi album.najbolje pesme: ajsd rt,boje i lakovi,lajf en det

 

 

drugi,onaj sa konjom na vodi-thrash,speed,vidi se da su ih oni skakavci što su obradjivali queen vodili na turneje.

tu valja stormrider,path,stigija,kiša.

 

 

treći-smor,valja samo dijareja i ona od 15 minuta.previše su jeli govna na tom albumu,da zvuće mraćno,a žvuće ko da se neko bori da kenja kad je nestala struja.

 

onaj dark saga,znaći sranćuga,kao,ćitamo stripove...bolje da su ćitali pan erotiku.ni za kurac album,valja samo ona pesma s nasiljem,vajolejt.al to ne sviraju pićke,a i sumnjam da ovo zdepasto pederće to može da peva.

 

 

onaj sa kerovima,taj je beše sledeći?to kao-ću budem na mtv,pa album i miriše na to,bem ga,tu meni valja samo goruća vremena,i stoj sam---ko ritam nereda da im pravio tekstove.

 

 

horor-sranje.

 

sve ostalo,teško sranje.ono izdrkavanje u grćkoj je dobro,ali onaj drugi live ni za kurac.

 

ovaj novi album,smrdi ko neopran kurac.pitam se,dal će bude više ljudi nego na onom što je miki dovodio, peru hobosa.

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...