Jump to content

Iced Earth


Iced Earth Diskografija  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Odličan bend,s odličnim stvarima,ali kao djevojci ah,više mi leže stvari poput i died for you ili a question of heavne....osobno su mi najdraži albumi dark saga i live in athens...rijetki live album kojeg volim
Ma i vrapci na granama znaju da im je ubedljivo najbolji album Burnt Offerings :twisted:biggrin.gifa:

 

NIKAD!!!!

 

Ni neki "best of" sastavljen sa pesama sa drugih albuma ne bi se mogao porediti sa Stormriderom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aaaaaaaaaaaaa fuj

Inace meni jedna od omiljenih grupa, zao mi je sto necu nikada necu otici na koncert tj da cujem Barlow-a da peva.

Ono sto sam sada video, cuo - spot - bljak...

Ne znam mozda sam vec unapred zacrtao da ce biti sranje pa nisam objektivan. Voleo bih ipak prvo da cujem ceo album (Aj ako neko ima da pozajmi )

A i preterali su sa - amerika amerika zemlja velika -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sviracki najjaci Horror show. Steve di Giorgio na basu i Richard Christy za bubnjevima! Ludilo!

 

Apsolutno se slazem sa tobom.Horror show je odlican albuma i Burnt Offerings nemoze da se uporedi sa njim.

 

 

U pravu si,ne mogu se porediti,B.Offerings je neuporedivo bolji! biggrin.gifa: :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Shta fali sto Amerikanci velicaju Ameriku? To je prirodnije nego da pevaju o Mordoru il slicnim glupostima ... Ko kad bi neko pljuno Interfector za Mother Serbia ... Logicno je da svaki covek voli svoju zemlju i sasvim je OK da je spomene u ponekoj pesmi.

 

Ok u ponekoj pesmi ali citav album da mi kukaju ? :? biggrin.gif

Al aj videcemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sviracki najjaci Horror show. Steve di Giorgio na basu i Richard Christy za bubnjevima! Ludilo!

 

Apsolutno se slazem sa tobom.Horror show je odlican albuma i Burnt Offerings nemoze da se uporedi sa njim.

 

 

U pravu si,ne mogu se porediti,B.Offerings je neuporedivo bolji! biggrin.gifa: :mrgreen:

 

Taman sam htela ali,...

Upravo ste me podsetili zasto ne odgovaram na ove teme o bendovima.

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha Ripper je odlicno odradio posao.Slusao sam novi album,odlican je.Momci su uspeli da nadoknade odlazak bivseg pevaca i mislim da cemo brzo da se naviknemo na Tima.Uostalom kad se nasao kao zamena nezamenljivom Halfordu moze i kao Johnu.Kad smo vec kod Halforda cuo sam da se tata vratio u Judas Priest.Jel cuo neko nesto o ovome ili neki singl mozda ako je izasao uoci novog albuma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni novi album sasvim dobro zvuci! Ripper je odlican posao uradio... Moram detaljno da proucim album, ali vremena nikako da uhvatim.

Ukratko, nije nista novo, ni produkcijski ni sviracki, ali kad moze maiden vise od 20 god, zasto ne moze i Iced Earth duplo manje od toga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuj, mrzim ameriku.....al dobor oni su ameri, nazalost....

Samo trebali bi da znaju da su popularniji ovde nego tamo.....

 

Prijatelju, vidim da si stavio potpis koji je nastavak na moj biggrin.gif

 

Gadna pesma, pregadna... previse je ISTINE u tom textu, da nikad necu preboleti neke stvari...

 

Izvinjavam se zbog skretanja sa teme biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

ICED EARTH kicked off their North American headlining tour Sunday night (April 18) in Cleveland, Ohio. The following was the group's setlist for the inaugural performance:

 

01. Star Spangled Banner

02. Declaration Day

03. Burning Times

04. Angels Holocaust

05. Vengeance Is Mine

06. Violate

07. Melancholy

08. Green Face

09. Red Baron

10. When The Eagle Cries

11. My Own Savior

12. Dracula

13. Something Wicked (Trilogy)

14. Gettysburg

15. Iced Earth

 

The tour, also featuring Finland's CHILDREN OF BODOM and Sweden's EVERGREY, will hit Sauget, Illinois Monday night followed by Chicago on Tuesday.

 

 

 

 

Ajd recite da set lista nije jebeni zakon!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

SVIRAJU BRE DVE CELE TRILOGIJE ZA REDOM!!!! mrred.gif

 

 

Mora da cujem "Violate" sa Tim-om mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam cuo da Iced Earth raditi konceptualni album zasnovan na dogadjanjima iz Americke istorije,stvarno mi se povracalo.Kako mogu da ignorisu sva zla koja je ta nacija degenerika pocinila po svetu?Ali,'ajde,kad mogu bendovi po celom svetu da se dice svojim poreklom,pomislio sam,neka i njih,i kupio sam album.

 

U sustini bih se slozio sa Lakijevom recenzijom u MEX-u - ovo je standardno Iced Earth ostvarenje,Ripper se (sto nisam ocekivao) odlicno uklopio u bend i super je odradio posao.Najbolje stvari su mi Waterloo,Maiden-ovska stvar sa sjajnim melodijama i trillogija Gettysburg,slusajuci ovu 30-minutnu stvar slike se zaista stvaraju pred ocima.

 

Ali,tu je i ogroman minus - When the Eagle cries.Pesma je sama po sebi klasicna IE balada,muzika je veoma dobra.Ali text...

 

When The Eagle Cries

 

Another day, just like any other

out of the blue, it turned to horror

How could they?

Why would they?

The innocents suffered hell's inferno

An senseless act that goes unforgotten

How could they?

They will pay.

 

[Chorus:]

When the Eagle Cries

Blood will flow

When the Eagle Cries

For freedom's fight

When the Eagle Cries

We love her so

When the Eagle Cries

We will sacrifice

 

Out of the ashes came a tempted vengeance

but we are focused, we seek redemption

we are free

we'll stay free

All they've done is make us stronger

The sleeping giant is asleep no longer

If need be

we'll die free

 

[Chorus:]

When the Eagle Cries

Blood will flow

When the Eagle Cries

For freedom's fight

When the Eagle Cries

We love her so

When the Eagle Cries

We will sacrifice

 

Jedina reakcija je pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

Odvratni Americki licemeri!!!!!!!!

 

Laki je albumu dao devetku,ja bih samo zbog ovog texta dao nizu ocenu.Ostali textovi i nisu toliko napaljenicki (ali su neki ljigavi,kao Declaration Day).

 

U sustini,ko ih voli,nece promeniti misljenje,ko ne,nece ih ni sad naprasno zavoleti.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...