Jump to content

Iced Earth


Iced Earth Diskografija  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Еј, много их волим али шта им је сад требало да избацују овај "best of"?!? Мислим, добар је одабир песама (не сећам се да ли су уврстили "Pure Evil"), али стварно им није сад требало. Чујем да спремају DVD - ОК, урадили су оно из Атине - ДО ЈАЈА, промовисали су новог фронтмена - ФИНО... "BLESSED & THE DAMNED" - НЕПОТРЕБНО! icon_rolleyes.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е да, умало да заборавим. Треба да их преиспитају после оне песме (а о споту да не причам) "When The Eagle Cries". Колико је оно огавно, ја нисам могао очима да верујем. Не знам, стварно би требало да се запитају ако желе да задрже фанове.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto, kakv je spot, pesma je ok.

Ма, добра је за под воз. За шта је добра?!? pukeface.gif А спот је комедија. Ова двојица седе на неком градилишту и пизде. О тексту да и не говорим. А онда Owen пао из ведра неба, па и он би да пусти неку сузу. pukeface.gif Живо ме интересује како су сада реаговали на оне антиамеричке протесте у Атини за време ОИ. Да ли ће поново да сниме неки уживо у Грчкој и докле сеже тај њихов усрани, ничим изазван патриотизам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se pesme tice, tipicna IE balada, sta drugo ocekivati od Schaffer-a. Tekst: kakav, takav. Da budem iskren vec sam se najezio par puta kad sam je slusao...

I da, Schaffer prodaje njegov Night Train (Harley D.), koga interesuje... icon_smile.gif Aukcija pocinje 1. sept.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, добра је за под воз. За шта је добра?!? pukeface.gif А спот је комедија. Ова двојица седе на неком градилишту и пизде. О тексту да и не говорим. А онда Owen пао из ведра неба, па и он би да пусти неку сузу. pukeface.gif Живо ме интересује како су сада реаговали на оне антиамеричке протесте у Атини за време ОИ. Да ли ће поново да сниме неки уживо у Грчкој и докле сеже тај њихов усрани, ничим изазван патриотизам.

Moram da vidim taj spot.Gde ima da se nadje na netu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da vidim taj spot.Gde ima da se nadje na netu?

Можеш да га погледаш на Yahoo music. Благо речено - ОДВРАТНО. Што се Jon Schaffer-а тиче, за ову песму и спот могу само да му пошљем једног зеленка evotigana.gifpukeface.gif

Edited by Tailgunner

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ма, добра је за под воз. За шта је добра?!?  pukeface.gif А спот је комедија. Ова двојица седе на неком градилишту и пизде. О тексту да и не говорим. А онда Owen пао из ведра неба, па и он би да пусти неку сузу.  pukeface.gif Живо ме интересује како су сада реаговали на оне антиамеричке протесте у Атини за време ОИ. Да ли ће поново да сниме неки уживо у Грчкој и докле сеже тај њихов усрани, ничим изазван патриотизам.

 

 

 

Sve ovo shto si pominjao voz, komedija, padanje sa neba antiamerichki protesti itd...to nechu komentarisati...

Zna se ko je Iced Earth a i zna se ko je Jon Shaffer... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

nego ZAR MORA PATRIOTIZAM BITI NECHIM IZAZVAN???

Edited by sodom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni je zadnji album jednostavno jadan.. ima tu par ok pesmica, ali ceo koncept albuma, tekstovi... Ok razumem ja da on voli svoju zemlju, pa on je iz USA i to je ok... al ono nije petriotizam, ono je ljigavstina....

Ja cu se drzati Something Wicked this way comes....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...