Jump to content

Haji's Kitchen


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Lik TOLIKO kopira AinC stil pevanja da je to sasvim dovoljno da meni budu odbojni. A u loše produciranoj muzici ispod toga mogu da šibaju čije god hoće solaže, to moj utisak ne menja. Pričam potpuno subjektivno, ne znam šta skačeš kog đoku. Ako ti se ne sviđa, nemoj čitati, ali nema potrebe da se ubeđujemo oko takvih stvari.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne.

 

meni glas najvise lici na John Busha, googlaj ga.

 

ne znam zasto si uopste menjao nik kad je toliko ocigledno da si sha :haha:

 

ti slusaj govno bendove sa dobrom produkcijom ja cu ove dobre sa prosecnom.

 

U pravu si za sve, nemoj samo da se primaš kao klinac od 13 godina :pivopije:

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

dao sam svoj sud tako sto sam hteo da legnem da spavam za vreme svirke, ne moram album da cujem.

 

ovo je Haji's Kitchen isti koji je izdao prvi album, samo sa drugim pevacem.

 

ako ne slusas bend i nikad nisi slusao prestani da trolujes da ne bi popio bandanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, jao, weliki modewatow se iznerwiwao. :( Did I huwt youw feewings?

Ali nijesi legao da spavaš, bio si kul i stajao si čitavo vrijeme.

Što je bilo? Smeta ti to što sam rekao da je pjesma prosjek? Nije valjda? :haha:

Banuj, boli me kurac, samo nemoj da mi izigravaš neko mudo, molim te.

Ideš random po temama , sereš po svakoj od njih a kad neko reče nešto što nije sjajno za neki bend na koji drkaš (koji jesam slušao,btw), odma plačipičkiš.

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bitno da li si slusao bend, znam da smo svi "slusali" sve, imate svi hardove od milion giga sa svom muzikom ovog sveta, ali ja samo postujem na temi ako poznajem rad benda. ova pesma je po kriterijumu benda Haji's Kitchen sjajna, ima sve sto su ranije imali, gruvi pamtljive riffove, dobre solaze, i imaju novog pevaca koji se lepo uklopio u pricu. ako je bend sam po sebi tebi prosek to razumem, idi dalje, ali nemoj da lupetas da znas nesto o bendu ako nisi upoznat sa radom.

 

ne vidis mene kako idem na temu nekog glupog goth benda sto me neinteresuje da bi napisao da je nova pesma prosecna.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ali ideš na temu benda čija si zadnja 4 albuma slušao manje nego ja prvijenac ovoga benda (u to mogu da se kladim) i kažeš "ne moram ni da čujem album da bih znao da je sranje". Ajde mi reci kako to nije gore, nego poći na temu bilo kog benda, čuti pjesmu i reći ne da je sranje, ne da kurca ne valja, nego da je prosjek.

 

Druže, prihvati činjenicu da si strašno licemjerno nastupio.

 

Pjesma sama po sebi nije ništa spektakularno, mnogo mi više odgovara nešto tipa Symptoms, sa nekim izlomljenim rifovima/ritmovima i pamtljivijim refrenom, ovo mi ništa nije ušlo u uvo. A osjećaj kao da slušam TesseracT ne pomaže mnogo.

 

Pozdrav do nove pjesme/albuma.

Edited by In The Flesh
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto moram da poslusam novi album PoS da znam da nece da mi se svidja ako znam da mi se stilski ne dopada a pritom su mi dva ortaka sto imaju slican ukus muzicki rekli da im je djubre?

 

a pevanje ovde nimalo ne lici na tesseract stilski, ni najmanje. taj bend si sigurno jos detaljnije proucio od haji's kitchena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...