Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Odlicni su! Imaju tako malo godina (izuzev Tonija..ali doobro!) a tako dobro sviraju...I textovi su im tako realni, mozes sam da se pronadjes u njima..Plus, imaju onaj severni smek i kad Toni peva ima malo drugacini engleski akcenat i nalazim da je to jako jako simpa!

PS. San Sebastian je predivna!

 

" Now I live my life in shades and I am married to the mun and the sun of Sun Sebastian is warming somone new" - zvuci poznato?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da sam totalno lose izspelovala...ko da pijana pisem sa ove tastature. Dakle stih glasi

Now I live my life in shades and I am married to the moon and the sun of San Sebastian is warming someone new~ laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da sam totalno lose izspelovala...ko da pijana pisem sa ove tastature. Dakle stih glasi  

Now I live my life in shades and I am married to the moon and the sun of San Sebastian is warming someone new~ laugh.gif

 

He ,he ,he nikad nisam pijan pokusao da kucam na tastaturi moracu da probam.

 

BTW kad si vec spomenula San Sebastian mi je jedna od omiljenih pesama.Sjajan text ,muziku su dobro ukonponovali a i Toni je otpevao kako treba.

 

Kao sto sam vec napomenuo bend koji ako ovako nastavi ima dosta sanse da uspe u power svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha, ne nisam pijana kucala, ali k'o da jesam... smile.gif

Pa koliko sam ja cula, ove godine u Budimpesti na Szigetu puno je ljudi pricalo o njima kao jedan od top 5 progressive bendova...Tako da su se oni definitivno ustolicili pod taj brend...a tako su mladjani! Ne ozbiljno su odlicni. Bubnjar je mladji od mene! Kod Tonija mi se jako dopada sto moze tako visoko, nebu pod oblake da peva. Kad sedim u sobi i pokusavam da pevam ljihove pesme ja NIKAD ne mogu tako da otpevam... recimo "Picturing the Past" . To mi je u rangu sa San Sebastianom. kad nju cujem imam mentalni orgazam! A nikad ne mogu stih "Burning sensation inside you know how that hurts" da otpevam, uvek mi se glas izgubi. Eto, bas bih volela da ih cujem uzivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...