Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Ej, ne diraj nam prvi red. :razz:

 

 

A zezas da je najbolje pogled iz prvog reda? :)

Naravno da jeste. Nije lose ni na onim stepenicama sa strane, al' ako imas srece da te niko ne gura.

 

Ja nikad nisam bila bas bas u prvom redu u SKC-u, na sipci, al' secam se kako je bilo na proslom HF koncertu (progurao me neki lik do drugog reda :) ) kad je Joacim pruzio ruku. Znaci, sva masa je krenula preko mene, a taj lik samo sto nije ispovracao sve sto ima u sebi kol'ko su ga pritisli na onu sipku. Jadan. Znaci, nije bas tako cool u prvom redu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

been there done that :bigblue:

:razz:

Da, znamo. Vec si se hvalio (sve sa onim kako ti je Tony bacio petaka :) ).

 

Twice :evotigana:

 

 

Uuuuu Leverage bredgrupa, e to bi bilo naaajsss. Ili Winterborn, Firetribe ... mada moze i ko 2007., Epica :mrgreen:

Joj, nemoj da ja pocnem da se hvalim u drugovo ime :) (on ih je gledao 18 puta :razz: , tebi sam to vec rekla). :bigblue:

Mogli bi i Brother Firetribe, al' kad bi Leverage bili predgrupa, to bi bilo fenomenalno! :rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i to sto kazes.

Al' dobro, trebalo bi okvirno da znam gde cu otprilike stajati (tacno ispred Tonyja icon_biggrin.gif ).

 

Ako me preteknesh :P Ja uzimam kais i vezujem se za ogradu hehe, pa neka cimaju do mile volje... nisu uspeli ni na Soulfly da me pomere nece ni na Sonatu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako me preteknesh :P Ja uzimam kais i vezujem se za ogradu hehe, pa neka cimaju do mile volje... nisu uspeli ni na Soulfly da me pomere nece ni na Sonatu xD

 

Znaš kad bih se ja nekome guzio satima, samo da bih bio u prvom redu? Nikad. Pet puta se bolje i vidi i čuje kad se malo udaljiš i staneš sa strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš kad bih se ja nekome guzio satima, samo da bih bio u prvom redu? Nikad. Pet puta se bolje i vidi i čuje kad se malo udaljiš i staneš sa strane.

Da se bolje cuje, verovatno, al' da se bolje vidi, nikako. Jedino ako ne nadjes bas neku dobru poziciju (recimo, sa strane na stepenicama).

Mada, tebi sa 2 metra nije problem da vidis koncert, gde god stao. :bigblue:

 

 

A i bolje za druge da ti ne stanes u prvi red, jer ljudi iza tebe nece puno videti. :da:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja :evotigana:

Da ali ja sam 2 puta iz prvog reda, i dva puta pozadi :mrgreen:

 

E mozda cu i ja. U novembru. :razz:

 

Al' njima ce ovo biti treci put. :da:

Nekome 3ci nekome 5ti :surprised::meshuggah:

 

 

Super onda vi nemojte napred, da mi mozemo lepo da prodjemo. Mozda se pozadi bolje cuje, ali znam da nishta ne moze da se uporedi sa osecajem kad si u prvom redu i kad imash 'direct contact' sa bendom ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali ja sam 2 puta iz prvog reda, i dva puta pozadi :mrgreen:

 

 

Nekome 3ci nekome 5ti :surprised::meshuggah:

 

 

Super onda vi nemojte napred, da mi mozemo lepo da prodjemo. Mozda se pozadi bolje cuje, ali znam da nishta ne moze da se uporedi sa osecajem kad si u prvom redu i kad imash 'direct contact' sa bendom ...

 

Hahaha izvolte visoki iza, pustite nas malecke napred :D Da uzivamo u pogledu makar xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

I u pogledu i u muzici.

 

A Neco u pravu si za taj osecaj u prvom redu. :da:

Mis'im, nikad nisam bila u SKC-u bas u prvom (najblize sto sam uspela da se proguram je drugi red na proslom HF-u i drugi-treci na proslogodisnjem Kamelotu), al' bila sam recimo u Areni na Queen-u, i stvarno je bilo fenomenalno - i pogled i sve. :da:

A jos me tamo niko nije gurao k'o sto biva u SKC-u

U SKC-u ko prezivi prvi red, svaka mu cast (pretpostavljam da je situacija ista na svakom koncertu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja cu twice...u novembru... :mhihi:

 

Joj Boze, nikad necu prezaliti kad sam uhvatila palicu, koja mi je potom ispala... Oooo, kurva sudbina!!!

 

Heheheh, kad bi ja pocheo priche o suvenirima :) :) el se secash peshkira Neco? :)

 

 

 

 

Ma nema nishta lepshe od kidanja iz prvog reda.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...