Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

OK, stvarno sam voleo Sonatu, i još uvek mi je drago da čujem prve albume, ali stavrno ne kapiram šta ih gura da iznova i iznova izbacuju copy/paste album, sa totalno predvidljivim melodijama, linijama vokala, ritomom .... jbt! Dokle ljudi više

 

 

Ако је Unia такав албум ја сечем вене одмах.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja to nisam hteo ni da preslusavam...

 

Unia za mene predstavlja jedan od najprogresivnijih albuma od strane nekog benda koji je do tada svirao apsolutno cist power metal, i posto su mi to 2 omiljena zanra jasno je koliko mi se dopao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема шта пуно да кажем, сви су већ рекли шта је било потребно. Соната Артика је један од најбољих бендова које сам слушао...

 

Заувек ћу запамтити Сан Себастијан(Ревизитед), Вулф енд Рејвен... итд...

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovih dana baš popunjavam diskografiju (jebali ih oni silni singlovi, bonusi i čuda :) ), da li negde uopšte mogu da se nađu ona 3 Tricky Beans demoa? (Friends Till The End, Agre Pamppers i PeaceMaker)

Baš bi bilo zanimljivo čuti šta su to svirali pre nego što ih je Stratovarius prosvetlio. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Замисли да Ахмед пева ''Сан оф Сан Себастиан'' xD :}

 

Елем драго ми је да видим још некога ко заиста поштује Сонату Артику и не назива их ''геј''.

 

Чекамо нови албум сада :] Још мало...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unia nije ... ali sve pre (a koliko vidim i ovo posle) jeste

Pa ne znam bash, ja znam da su se ljudi mnogo bunili jer su promenili zvuk na Reckoning Night ?? A i Uniu vecina popljuva zbog promene, tako da ono ...

 

 

Btw novi spot tj. pesma JEBE MAME ! POWWAAAAAA! Dupla Bas ! DadadadadadatatatataTAM! UDRI :) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja "I'm Hunted" vec neko vreme. :razz: (ne bi me cudilo da na ovo padne neki komentar tipa "nismo ni sumnjali" :) )

Od Tricky Means-a imam pesme poput FullMoon-a, Mary Lou, itd. (znaci, te pesme koje postoje u Sonatinoj diskografiji).

 

Koliko sam ja skontao, kao Tricky Means su snimili samo ovaj jedan demo, koji, za razliku od ona 3 u Beans varijanti, može lako da se nađe. ;)

 

Tricky Means - FullMoon (demo, 1999)

 

01. Mary-Lou (4:31)

02. UnOpened (3:30)

03. 8th Commandment (4:30)

04. FullMoon (5:07)

 

Ne sećam se sada gde sam moju kopiju skinuo, ali evo nađoh preko Googlea neki link, valjda je OK...

 

http://rapidshare.com/files/38410919/fullmoon_demo.zip

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja skontao, kao Tricky Means su snimili samo ovaj jedan demo, koji, za razliku od ona 3 u Beans varijanti, može lako da se nađe. ;)

 

Tricky Means - FullMoon (demo, 1999)

 

01. Mary-Lou (4:31)

02. UnOpened (3:30)

03. 8th Commandment (4:30)

04. FullMoon (5:07)

E pa te pesme ja i imam. :da::bigblue: Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj moram ovo da čujem :D

 

Ali nema ništa smešnije na svetu nego prvi demo RHAPSODY ... ko ono nije čuo, ne zna šta je humor :D

Ove Sonatine verzije su cool. Sta ja znam, sporije su malo (posle kad su uvezbali, onda ide brzinom svetlosti :) ), al' bas je fino slusati ih, mada ih ne slusam bas cesto. Samo par puta sam ih pustila.

 

 

 

 

Znaci, demo Rhapsodyja je komedija, a? Moram to negde naci da poslusam.  :bigblue:

 

 

 

 

Promakao mi je taj podatak i drago mi je shto se natasha nasladjuje time :)

 

 

:bigblue:   :)

 

Napisa mi prvo slovo imena malim slovom, c c c c c...  :razz:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...