Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

http://3voor12.vpro....679/42378362/35

 

 

Koncerat s Lowlandsa. S tim sto meni secka svakih par sekundi, pa mne mrzi da ga gledam tako.

Jao, Lowlands... Kako sam samo htela da ih gledam tamo ove godine...

 

Moram pogledati, makar i seckalo svakih par sekundi.

 

 

 

A sto se tice setliste, ne znam kakva je, al' ce garant biti drugacija na turneji. Uvek je festivalska lista drugacija od one sa turneje.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za link!

Evo upravo slusam pesmicu, i mogu vam reci da nije losa.

Jako lepo zvuce one klavijature na pocetku, pa onda kao iznenada se prekidaju i pocinje nesto drugacije.

Sad cu posle ove verzije da cujem onu orkestarsku.

 

 

P.S. Bas sam veceras procitala na njihovom forumu (koji inace ne pratim nesto, slucajno sam naletela na ovu vest) da je "Flag In The Ground" iz '96, a tad je Tony bi napisao prvu pesmu za Sonatu, tj. Tricky Beans i to je "Letter To Dana". Znaci, to je taj neki period. Neko od fanova citao neki francuski intervju sa Tonyjem i eto, to je ono sto pise.

Kaze fan i da ta vest da je pesma iz '96 objasnjava zasto "Flag In The Ground" neke ljude podseca na Sonatin raniji period. Zapravo, i jeste, al' eto, sad je izdata.

 

Nadam se da ovo nije nikakva laz (a i zbog cega bi neko sirio takvu vest po forumu ako nije tacna). Samo prenosim sta sam procitala. :zeleni:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nja, ja sam razocaran singlom. Poslednji sjajni sivci su jos tu i tamo, ok,l nista specijalno, ali imaju neki smek, dok Zastava u tlu mi je skroz nekako bezlicna, nikako ne ulazu u usio posle milion slusanja, sve mi nekako vuce na staru Sonatu, samo sa daleko manje inventivnim melodijama. Nja....cekam ceo album, i nadam se najboljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj lik u spotu isti pevac Rhapsody-ja. :) Super je spot, svidjaju mi se narocito boje u kadrovima gde bend svira, samo su mi Tonijevi pokreti smesni, mogao je da drzi neki mikrofon, stalak, tako nesto... :)

 

Na mene? Hahaha, moguce. :)

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Dosta fensi. Licno ne volim spotove ili uopste video snimke u kojima se kadrovi menjaju na svaku sekundu. Jednostavno je iritantno za oci i zaboli me vugla, a sem toga nista i ne vidim lepo(sem na usporenom snimku).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se se spot, a dobar je i onaj lik u spotu. :)

A da, stvarno, mogao je Tony uzeti mikrofon u ruke (onaj sa stalkom, k'o u "Don't Say A Word"), a ne ovako da se razmase. Aj ok malo da se razmase, samo ne bas ovoliko. :)

 

I da, mogli su snimiti spot kod nas. :mrgreen: U Novom Sadu. :)

Ili jos bolje da su ga snimali u Holandiji dok sam ja bila tamo. :mrgreen:

OK, aj necu vise o tome. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...