Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Ja pregurah ceo. :) Sta ja znam, treba ga jos slusati ali meni nije los. Jako je raznovrstan album, svaka pesma u nekom svom tripu, mada "Flag In The Ground" ostaje najdirektnija i najpamtljivija, ostale opet idu onom njihovom "prog" linijom. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudno je ovo sve. Odslusala sam par pesama, i za sad mi se ne svidja bas nesto, al' pretpostavljam da je to kao posle prvog slusanja Unie.

Odslusacu ja to jos par puta, pa ce se garant utisak poboljsati, i onda cu album jako cesto slusati.

 

P.S. "Flag In The Ground" mi se jako svidela na prvo slusanje (nije bezveze bas ta izabrana za snimanje spota), a za ostale ce trebati ipak vise vremena.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako bre mozete da slusate ovo govno, vec sam napisao kod Rusa:

kao da si sa cd-a koji preskace snimao na kasetu pa onda to prebacivao na komp u 32kbps, nista gore nisam cuo u zivotu...

Na nekim pesmama Toni zvuci kao krava

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako bre mozete da slusate ovo govno, vec sam napisao kod Rusa:

kao da si sa cd-a koji preskace snimao na kasetu pa onda to prebacivao na komp u 32kbps, nista gore nisam cuo u zivotu...

Na nekim pesmama Toni zvuci kao krava

isto

mnogo MNOGO los kvalitet pesama

cekam 320

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako bre mozete da slusate ovo govno, vec sam napisao kod Rusa:

kao da si sa cd-a koji preskace snimao na kasetu pa onda to prebacivao na komp u 32kbps, nista gore nisam cuo u zivotu...

Na nekim pesmama Toni zvuci kao krava

:):)

 

Btw, meni uopste nije smetalo. Jeste malo losije, al' ono, nista sad toliko lose da iskljucim posle par sekundi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, meni uopste nije smetalo. Jeste malo losije, al' ono, nista sad toliko lose da iskljucim posle par sekundi.

Ako pričamo o onih 5 pesama, ono je stvarno očaj teški, ne znam kako je moglo da ti ne smeta. Koliko god da sam se trudio, nisam mogao ni pola prve pesme da čujem i odmah je pao shift+delete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislilm da sam pricala o celom albumu (neko je ostavio link i za to), al' sad sam pustila malo da cujem i onih 5 pesama, i stvarno nije bas toliko ocajno da se ne moze slusati. Bar meni. Ne znam zasto ti bas toliko mnogo smeta taj los kvalitet.

Ceo album???? To je uspelo da mi promakne :huh:

A pa ja sam perfekcionista jbg :P, ne volim takve snimke :). Ok, jasno mi je, ovo je procurelo, bolje išta nego ništa itd. al opet... sačekaću ja to da bude pravi rip, pa ću onda lepo da poslušam :smile:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislilm da sam pricala o celom albumu (neko je ostavio link i za to), al' sad sam pustila malo da cujem i onih 5 pesama, i stvarno nije bas toliko ocajno da se ne moze slusati. Bar meni. Ne znam zasto ti bas toliko mnogo smeta taj los kvalitet.

 

 

Inace kakav je album?Ocena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pravo da ti kazem (mada sam vec napisala utiske pre par postova), nesto mi se ne svidja bas. Ima jedna balada koja mi je lepa, kol'ko se secam, al' moracu da preslusam jos koji put, pa ce utisak najverovatnije biti daleko bolji. Jos uvek ne mogu da ga ocenjujem. Ovo je kao sa Uniom sto je bilo. Na prvo slusanje ne privlaci toliko i cudno je za njih, al' posle ce mi se svideti (Unia mi je posle par slusanja postala odlican album).

Flag In The Ground za sad najbolja stvar sa albuma, definitivno (vesela, pevljiva, odma' ulazi u usi).

Idem ga preslusati jos jednom, pa da vidim da l' ce se nesto pobosljsati. Nisam ja album ni slusala bas pazljivo, niti obracala puno paznju na pesme. Cisto sam pustila da ide, pa sta uhvatim, uhvatila sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bih to rekla kad bi me sad pitali da biram, al' pesma koja mi nije bila nesto, posto kojeg slusanja vise mi se svidela (The Last Amazing Grays), tako da cu da sacekam da preslusam album jos par puta, dok ne dodje konacno misljenje.

Mada, ja ni za jedan njihov raniji album ne mogu reci da je najgori jer ih jednostavno sve volim, al' bas me zanima da li ce mi se ovaj svideti vise od Unie. Jedino cu moci 'najgori' da biram izmedju Unie i ovog novog, al' ja Uniu mnogo volim, tako da cemo videti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bih to rekla kad bi me sad pitali da biram, al' pesma koja mi nije bila nesto, posto kojeg slusanja vise mi se svidela (The Last Amazing Grays), tako da cu da sacekam da preslusam album jos par puta, dok ne dodje konacno misljenje.

Mada, ja ni za jedan njihov raniji album ne mogu reci da je najgori jer ih jednostavno sve volim, al' bas me zanima da li ce mi se ovaj svideti vise od Unie. Jedino cu moci 'najgori' da biram izmedju Unie i ovog novog, al' ja Uniu mnogo volim, tako da cemo videti...

:) :) :) objasnila si :P!

 

Inаče, onaj link je blokiran, kaže:

"ERROR

This file is suspected to contain illegal content and has been blocked. After the file has been blocked for 7 days it will automatically be deleted, if the block is not removed by RapidShare. For this reason, a download of this file is currently not possible."

 

Pa ako neko dođe do nekog novog linka, nek share-uje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...