Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Posto nije radio forum, nisam mogla da vam napisem vesti i ideje koje Natasa i ja nameravamo da realizujemo za predstojeci koncert Sonate u Budimpesti 25. februara.

Naime, dogovorile smo se sa jednim kombi-prevoznikom da nas vozi tamo iz Novog Sada i da platimo za to samo ono sto on trazi i da niko ne zaradi na nama, predstavljajuci se kao organizator odlaska na koncerte. Kombi prima 8 ljudi a za sada nas je troje zainteresovanih, ako uspemo da sakupimo svih 8 cena prevoza ce biti oko 2.400 din sto je otprilike kao karta vozom, s tim sto nas covek vozi na lice mesta i posle koncerta vraca kuci.

Ako ima zainteresovanih, javljajte se, kako bismo na vreme ugovorili prevoz i ostalo.

Mislim da karte mogu da rezervisem ili narucim preko prijatelja u Budimpesti. Eto, znate sada sta vam je ciniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sviraju na Sonisphere-u u Finskoj...

 

 

Sonata Arctica have been confirmed to play at Finland's Sonisphere Festival in Helsinki on July 2nd, 2011.

For more information and how to order tickets - check this website: Sonisphere Finland

 

 

 

EDIT: Sviraju u avgustu na nekom festivalu Rumuniji...

 

Sonata Arctica will be playing Saturday, August 13 2011 in the Large Square of the medieval citadel Sibiu. The most important and successful Finnish power metal band comes for the first time in Romania at the ARTmania Festival 2011.

 

 

 

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviraju na Sonisphere-u u Finskoj...

 

 

Sonata Arctica have been confirmed to play at Finland's Sonisphere Festival in Helsinki on July 2nd, 2011.

For more information and how to order tickets - check this website: Sonisphere Finland

 

 

 

EDIT: Sviraju u avgustu na nekom festivalu Rumuniji...

 

Sonata Arctica will be playing Saturday, August 13 2011 in the Large Square of the medieval citadel Sibiu. The most important and successful Finnish power metal band comes for the first time in Romania at the ARTmania Festival 2011.

 

 

Nije nto "neki" festival u Rumuniji, ver siroko poznata Artmania, koja vec nekoliko godina unazad okuplja fantasticne bendove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican koncert... Ne mogu da verujem da sam cuo The Misery uzivo, mislio sam da tu pesmu nikad necu cuti uzivo...

 

Evo i setliste ako nekog zanima:

 

Intro/Everything Fades To Gray

Flag In The Ground

The Last Amazing Grays

Juliet

Replica

Blank File

As If The World Wasn't Ending

Paid in Full

Victoria's Secret

FullMoon

The Misery

The Dead Skin

Guitar/Keyboard Showoff

In Black and White

Encore:

Caleb

Don't Say A Word

Vodka / Everything Fades To Gray

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za drustvo s koncerta...sve je bilo sjajno. Vredelo je definitivno ponovo ici i gledati ih. Ja sam jutros stigla kuci, juce ujutru sam bila toliko umorna da sam tek u 12 ustala iz kreveta i odlucila da putujem nocnim vozom.

Nadam se da se dogovaramo sledeci put za Kamelot <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vredelo je, nego šta. Labyrinth razbio, samo su, nažalost, kratko svirali. Zapravo, bilo je to oko 45 minuta, nisam ni očekivala duže da sviraju, ali samo 6 pesama.

Predgrupe su bile sjajne, sve 3. Baš je super paket. Moram skinuti Demon Lord i 4th Dimension, i pozabaviti se njima. :)

Sve u svemu, bilo je baš lepo, ali meni je koncert u Bg-u bio bolji. Drugačije je kad si na domaćoj teritoriji. :)

 

He he... Ja sam molio Boga da ne dobijemo istu setlistu kao u Beogradu, s ' obzirom da je ista turneja u pitanju, tako da sam zadovoljan ...

 

A to ne bi sigurno bilo, i nisam ni očekivala da bude. :) Dobra je bila setlista. Meni je svaka njihova dobra. :D

 

 

 

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je koncert bio u BG sigurno ne bismo imale to zadovoljstvo da komentarisemo one nakazne Madjarice sto su se iscrtale po licu kao da su posle na fudbalsku utakmicu i da se doguramo nekako skoro do same ograde...A tek onaj celavi lik sto je pravio sutke....hehehe, da zna samo ko je njega odgurnuo i udario :) Ono sto sam vama vec rekla, evo i ovde moram pohvaliti organizaciju celog programa, jer je sve savrseno funkcionisalo. Iskreno, meni je najbolji bio onaj koncert iz 2007. ali ipak, svaki nastup Sonate mi je drag i svaki naredni necu propustiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da se dogovaramo sledeci put za Kamelot <3

I ja se iskeno nadam, samo Natasa nesto zeza...

 

Moram skinuti Demon Lord i 4th Dimension, i pozabaviti se njima. :)

Ja sam vec skinuo Demonlord, oni imaju vec 3-4 albuma iza sebe, postoje od 1997 i sviraju u originalnoj postavi, sto znaci da bubnjar definitivno ima vise od 16-17 godina...

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto i nisam prezadovoljan setlistom, ali svejedno, siguran sam da ce i becki koncert biti do jaja, jedva cekam prekosutra!

E, da, imam pitanje, posto moram u vreme pocetka koncerta da budem na buskoj stanici da sacekam neke drugare, te bih da propustim predgrupe, koliko su dugo one svirale, da cisto znam do kada moram najkasnije da budem u hali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...