Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Ja mislim da su Demonlord i 4th Dimension svirali oko pola sata (samo pretpostavljam, neka me ispravi neko ako nije tačno), a Labyrinth znam da je oko 45 minuta. Nemam predstavu kad je Sonata počela, mogu samo pretpostaviti.

 

Uživaj maksimalno, svi bendovi su sjajni! Lepo se provedi! :rockdevil:

 

Pozdravi nam Italijane. :bigblue:

 

 

Edit: Nisam videla post iznad, ali svejedno, eto ti 2 odgovora. :)

 

Edit 2: Mislim da je koncert počeo oko pola 8.

 

 

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonata potvrdjena za Siget... Maksimalno cu se potruditi da ne propustim ovo...

 

 

 

 

Sonata Arctica are going to play at Sziget Festival, Budapest (H) this year. The festival takes place between August 8th - 14th,

 

for more information check the festival's website.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, videh to... Eto, dvaput u Pešti za godinu dana.

 

Ako bude baš dobar line-up na Szigetu, mogla bih se možda iscimati da odem, ali nešto ne verujem... Pre bih išla na Masters of Rock. Kad bih našla super društvo za to, bilo bi odlično! :mrgreen:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Gledah Sonatu u Kavarni i mada me apsolutno ne zanimaju već nekoliko godina, moram da priznam da su odradili odličnu svirku.

Setlista: http://www.setlist.fm/setlist/sonata-arctica/2011/kavarna-rock-fest-kavarna-bulgaria-73d346a5.html

Tony je super frontmen, odlično i otpevao i ponašanje, odličan zvuk, dosta starih pesama koje su me bacile u sevdah a i nove su zvučale na nivou. Baš su dobro digli raspoloženje u moru mračnijih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga event na last.fm-u:

http://www.last.fm/festival/1918670+Rock+Pod+Kameňom

 

Festival je u mestu koje se zove Snina, tamo negde u istočnoj Slovačkoj. Inače, ja sam našla ljude koji sigurno idu za Rumuniju, tako da AKO budem išla, išla bih na ARTmaniju. Još samo da premestim Edguy u Rumuniju i odlično. :bigblue:

 

Btw, što se tiče Sonatine setliste u Kavarni, dobra je bila, i ima dosta pesama, s obzirom da je u pitanju festivalski nastup. Na MetalCampu prošle godine su svirali nešto baš kratko, mislim da nije ispalo ni sat vremena. -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Setlista u Rumuniji je bila slična onoj u Kavarni, osim što nisu svirali "In black and white", i na kraju da se doda "Evrything fades to gray" outro i to je to:

http://www.setlist.fm/setlist/sonata-arctica/2011/kavarna-rock-fest-kavarna-bulgaria-73d346a5.html

 

Sonata standardno super, Tony kao i uvek, prilično veseo na bini i sjajan frontmen. Uspeli smo i da se slikamo u toku dana sa njim, Tommy-jem i Markom zajedno, i to jedva nekako. Sve u svemu, bilo je odlično, a više o festivalu sam napisala na temi festivala, pa koga zanima, neka pročita. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nisam baš u toku, gledah onaj Henrikov intervju što je bio u martu, reče da bi DVD mogao da izađe do kraja godine...ima li nekih novijih vesti o tome? :zeleni:

 

Trebalo bi da izadje 28.10. i trebalo bi da se zove "Live In Finland"!

 

 

23151809_500x500_1.jpg

Edited by ..charlie..
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...