Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

citao sam skoro neki intervju u kome je Henrik najavio manje prog i vise hard rock elemenata u ondnosu na prethodna dva albuma. ma koliko neki od nas zeleli da se Sonata vrati onom starom power zvuku sanse za to male, eventualno poneka takva pesma na albumu kao sto je bila Flag in the Ground na proslom. ne znam sta da ocekujem od novog. nazivi Wildfire II i Wildfire III obecavaju, no videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti misliš da on to namerno radi? Jednostavno mu je došlo da piše nešto drugačije, i to je to.

Što se tiče zrelosti, čuje se, nema šta da se objašnjava.

 

A jbg, možda popularnost jeste opala, ali imaju oni i dalje dovoljno fanova. Ima dosta ljudi koji vole novije radove.

 

Nema tu pravila, kako treba da bude ili ne treba. Tebe smara, ok. Nekog ne, i to je to. :smile:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Bas tako, ima gomila ljudi koja se ne slaze sa nama i gomila ljudi koja se slaze sa nama. Sve je pocelo tako sto sam ja rekao da ne bih voleo da novi album ne bude kao TDOG, iako zaista ne mislim da je album sranje, vec da moze i bolje... Bolje da sam cutao... :cry:

 

Nemo da ste picke svi. Ja cu da kazem onako masno da su postali jedno tesko govno od benda. Nije opravdanje prica pre je bio jedan covek, a sada drugi. Isto kao da kazes pre je bio pametan, a sada lud. Mrs u kurac i on i njegove govnave ideje i umetnicka sloboda. Ovo sto pokusavaju da rade ne znaju i bolje da se okanu corava posla. Ja bi znaci trebao da im aminujem i ako pocnu da sviraju Sakirine pesme sa prizvukom Seke Aleksic. Mrs bre fegeti!!!! No fuckin` way!!!!!

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jedan lik sa last-a, inace novinar, vrti novi album vec nekoliko dana... pitao sam ga za utiske i evo sta mi je odgovorio: "Kinda hard to say how it sounds... at first its pretty weird and you can't compare it with any other Sonata album except the opener, which could have been on Days of Grays, and Losing my Insanity which was written for Ari Koivunen from Tony several years ago. I think the album is way more positive with the whole sound. Just somewhere close to you is very hard and dark".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest HEFEST

Au koje sranje jebem ti lebac!!! Kad se sada nisam slogirao. :mhihi: Nista gore odavno nisam video. Ponavlja jednu recenicu celu pesmu uz onaj dosadni i takodje monotoni ritam, a solo deonica je katastoficna i tunjava za sve zvukom praporaca. Od danas stvarno bataljujem svaku nadu za njih. :udri:

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene vec pocelo da nervira ovo rifovanje, u spustenom stimu... Jednostavno, nije za power metal. Standard ili pola stepena je prihvatljivo... Sve ispod toga je vec preduboko, i nije za power. Klavijature klasika, ocekivano. Samo me eto nervira gitara. Sto ne shiba brzinski power.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ma ovaj stil je ono sto ja zovem gitara bez gitare. Sve vise idu u neki synth pop zanr, a vec su bili gay power pre toga tako da su sada gay synth pop bend. :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...