Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

  • 1 month later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Ovi, Kamelot,oni Ed Gay...to ništa nije bolje od ovih kod nas amadeus bend,leksington,tropico band,ista govna....samo iz inoSTRANSTVA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Svi su oni bili nekada dobri posebno Kamelot, ali dzaba kada je sve to u davno proslom vremenu. PLUSKVAMPERFEKAT!!!!

 

 

Kakva je ovo recenzija??? Ocena 3,9? Ja bih im krno 1,9 pa neka se puse. Stvarno nisu ni za sta sem da lizu govnjajivi cmar nekog dedekanje. Zali boze nosaca zvuka koji ovo moraju da trpe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Oni da misle nikada ne bi snimili zadnja 2 albuma. Nikada, ali nikada... Jebem mu sve i sto vise dolazim na ovu temu. Tuga me hvata kao kada odem kod mojih najblizih na groblje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Nekad se zaista zapitam gde su granice pada ovog benda i kad pomislim da su se bar malo opametili, oni me najcrnje demantuju.

Prošli album Pariah's Child je imao bar nagoveštaje nekog zdravog Sonata zvuka sa pesmama kao Wolves die young, ali ovaj novi album sve vraća na onaj dosadni mid tempo / kvazi prog / besciljne balade koji ih je obogaljio u post Unia periodu i kog se drže i dalje kao pijan plota. Sonata je po meni bend koji je najviše sijao u vratolomno brzim momentima, ovde i kad ih ima prođu više manje neprimetno. Tu je White Pearl Black Oceans part 2 koji nije ni prineti kecu a prva dva singla kao da govore 'nemoj kupiti album molim te'... u svakom slučaju jako me zanima koja je prodavanost ovih par poslednjih albuma, i iskreno se čudim što ih Nuclear Blast još nije šutnuo. Album za brz zaborav, daj bože da ću i naziva moći da se setim za 6 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...