Jump to content

Anorexia Nervosa


Recommended Posts

Ovo nije normalno, ovaj bend nema nigde da se nabavi, a sto je najgore malo ljudi je culo za njega! da ga skidam sa neta ne vredi jer su mi veze i modem sranje pa ma za pesmu od 7000KB treba 3 sata(bukvalno), ali sam uspeo da skinem jednu i stvarno su ODLICNI! ako neko zna nesto vise o njima ili cak ima nesto od njih onda... sweet... :twisted::twisted:

 

Stvarno mnogo dobar band! ako neko bude imao priliku da ih cuje onda je ne propustite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Secam se recenzije jednog njihovog albuma u MEX-u. Napisao ju je izvesni Pendragon, iskenjao se k'o niko, a da nista nije napisao o samom ostvarenju i bendu. Zbog toga nisam nabavio album, sto je bila moja greska. U medjuvremenu sam uspeo i, u pitanju je sjajan bend! Moze se nabaviti na razne nacine- mp3 i CD katalozi biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se recenzije jednog njihovog albuma u MEX-u. Napisao ju je izvesni Pendragon, iskenjao se k'o niko, a da nista nije napisao o samom ostvarenju i bendu. Zbog toga nisam nabavio album, sto je bila moja greska. U medjuvremenu sam uspeo i, u pitanju je sjajan bend! Moze se nabaviti na razne nacine- mp3 i CD katalozi  :da:

 

E sada me samo jo obavesti kako, koliko, i na koji nacin i eto meni anorexie!!! please preko koga ja to mogu da narucim?? kako si ti uspeo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 100 din prodajem album Exile Od Anorexia Nervosa ( narezan CD sa omotom kupljen pre oko godinu dana na Najlon pijaci u Novom Sadu).Inace imam i Drudenhaus,ali se nisam preterano napalio na ovaj bend.Uzgred ja vise gotivim progresivu pa moje misljenje nemojte uzimati previse ozbiljno mada u kolekciji imam gomilu blacka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

album New Obscurantis Order je poprilicno dosadan. Korektno odsviran, ali SVAKA jebena pesma ima poptuno isti ritam, bez ikakve promene, kao jedna pesma od 60-tak minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

album New Obscurantis Order je poprilicno dosadan. Korektno odsviran, ali SVAKA jebena pesma ima poptuno isti ritam, bez ikakve promene, kao jedna pesma od 60-tak minuta.

 

Upravo tako!

Da nije one pjesme "sabat mother dolorosa" koja ima prilicno dobar intro, ja bih mislio da se radi o jednoj sezdesotominutnoj pjesmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ovo nije normalno, ovaj bend nema nigde da se nabavi, a sto je najgore malo ljudi je culo za njega! da ga skidam sa neta ne vredi jer su mi veze i modem sranje pa ma za pesmu od 7000KB treba 3 sata(bukvalno), ali sam uspeo da skinem jednu i stvarno su ODLICNI! ako neko zna nesto vise o njima ili cak ima nesto od njih onda... sweet... :twisted::twisted:

 

Stvarno mnogo dobar band! ako neko bude imao priliku da ih cuje onda je ne propustite!

 

Veoma dobar bend,nije tachno da nema nigde da se nabave njihovi albumi!!!Imam ja 3 albuma:Exile,Mother Anorexia,New Obscurantis Order.Najvishe mi se svidja Exile a nemam onaj Drunden...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sad kad sam nabavio sve od njih mogu slobodno reci da je drudenhaus ubedljivo najbolji. iza njega ide new obsc.... a na poslednjem mestu je exile koji mi se ni malo ne svidja! poslednji album jeste malo monoton ali nije toliko los, dok je drudenhaus stvarno fenomenalan!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
album New Obscurantis Order je poprilicno dosadan. Korektno odsviran, ali SVAKA jebena pesma ima poptuno isti ritam, bez ikakve promene, kao jedna pesma od 60-tak minuta.

Tu se slazem, album je dosadan simfo elementi nisu nista novo, cak mislim da su im ranije stvari malo bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...